Яскравою видовищною спортивною подією останнього тижня став відкритий зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства, який щойно відбувся в Києві.
Близько 200 спортсменів усіх вікових категорій з різних регіонів України протягом двох днів змагались на головних столичних локаціях: ЦСК ЗСУ, Легкоатлетичному манежі ШВСМ, Кінно-спортивній базі "Динамо".
За підсумками фіналу переможцями та призерами серед чоловіків в особистих змаганнях стали:
🥇Олександр Товкай, Київська обл., ЦСК ЗСУ
🥈Юрій Ковальчук, м.Львів, ЦСК ЗСУ
🥉Максим Агарушев,м.Київ, ЦСК ЗСУ.
У командних змаганнях:
🥇м.Київ (Максим Агарушев, Руслан Мосейкін, Богдан Сорочук)
🥈м.Львів (Юрій Ковальчук, Дмитро Балюк, Андрій Федечко).
🥉м.Київ-2 (Владислав Чекан, Денис Павлюк, Роман Попов).
В особистих змаганнях серед жінок:
🥇Валерія Пермикіна, м.Київ, ЦСК ЗСУ
🥈Ольга Клуннікова, м.Київ, ЦСК ЗСУ
🥉Катерина Борчукова, м.Житомир, ФСТ "Динамо"України.
У командному заліку:
🥇м.Київ (Валерія Пермикіна, Ольга Клуннікова, Ольга Литвиненко)
🥈Київська обл.( Ірина Бойченюк, Анастасія Чижова, Яна Поліщук)
🥉Донецька обл. (Олена Босова, Анастасія Марченко, Валерія Бебешко).
Вітаємо переможців та призерів змагань і висловлюємо щиру подяку за підтримку: Міністерству молоді і спорту України, ЦСК ЗСУ, ФСТ "Динамо" України.
 
У Києві завершився чемпіонат України з сучасного п'ятиборства у приміщенні, перші змагання, результати яких зараховуються у рейтинг спортсменів 2022 року.
Чемпіоном України серед дорослих в особистому заліку став Олександр Товкай, Київська обл. На 2 місці - киянин Денис Павлюк, володарем бронзи став представник Львівщини Юрій Ковальчук. У командній першості на першому місці - представники м.Києва, на другому - м.Львів, на третьому - команда м.Київ 2.
Серед молоді та юніорів місця розподілились наступним чином:
🥇🥇Юрій Ковальчук,
🥈🥈Владислав Чекан, м.Київ
🥉Богдан Сорочук, м.Київ (юніори), 🥉Максим Агарушев , м.Київ (молодь).
Серед жінок у категорії "Дорослі" в особистому заліку на 1 місці - Валерія Пермикіна, м.Київ, 2 місце - Анастасія Чижова, 3 місце - Ольга Клуннікова, обидві представниці Київської області. У командному заліку лідирують представниці Київської області. На 2 місці - команда м.Києва, бронза - у команди "Київ-2"
Результати за всіма віковими категоріями - на офіційному сайті ФСПУ http://www.fspu.org.ua/ в розділі Протоколи.
Вітаємо спортсменів та тренерський склад з успішним виступом.
Президент Київської обласної федерації сучасного п'ятиборства Олег Плаксін прокоментував блискучий результат свого вихованця Олександра Товкая, який переміг на чемпіонаті України, який щойно завершився у Києві.
"Олександр вдало виступив, фактично, в усіх видах програми: плаванні, фехтуванні, верховій їзді, трошки гірше, але, все ж таки, для цієї пори року досить непогано, у комбайні. Набравши загально 1517 очок, він повторив рекорд Дениса Павлюка на літньому чемпіонаті 2021 року. До цього подібний результат (1515 очок) був у Тимощенка у 2018 році".
У той же час Олег Плаксін підкреслив, що найближчим часом зусилля спортсмена і тренерів будуть спрямовані на підготовку до першостей Європи та світу, які відбудуться літом наступного року. І те, що новий сезон(результат зараховується в рейтинг 2022 року) розпочався з такого вдалого старту, є надзвичайно позитивно та мотивує на подальші успіхи.