123456

Сьогодні святкує день народження Павло Тимощенко, чемпіон світу-2015, срібний призер Олімпійських ігор-2016 з сучасного п'ятиборства!

Щиро вітаємо Павла! Здоров'я, завзяття та наснаги для підкорення нових олімпійських вершин!

Миру та злагоди!

Колектив ФСПУ

У Львові відбулись змагання в рамках проекту «Лазер-ран сіті тур-2019». На базі СКА, яка є однією з найкращих на Галичині, зібралось близько 300 спортсменів зі Львова та області, Житомира, Києва і Донецької області.

«Дуже приємно, що ми проводимо Лазер-ран сіті тур у Львові, який є колискою сучасного п’ятиборства в Україні. – У нас багаторічні традиції розвитку пентатлону, багато відомих п’ятиборців є львів’янами. Саме тому для нас дуже важливо популяризувати цей вид спорту, в тому числі, реалізуючи такі проекти як "Лазер-ран сіті тур", – зазначив тренер-викладач ДЮСШ №1 СКА Сергій Стецькович. – Ми бачимо чималий інтерес до цих змагань , особливо з боку молоді. Цьому сприяє організація і проведення заходу на одній з найкращих спортивних баз міста, і чудова, майже літня, погода. Символічно навіть те, що змагання відбуваються фактично одночасно із святкуванням Дня фізичної культури та спорту в Україні.

У свою чергу, коментуючи підсумки змагань, головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій зауважив, що у віковій категорії з 9 до 13 років найкращі результати продемонстрували спортсмени з Донеччини. Водночас, серед вікової категорії U19 вдало виступили львів’яни. За його словами, окрім спортивної складової проект має потужну соціальну спрямованість. Зокрема, Львівській обласній федерації передано комплект лазерного обладнання (5 пистолетів і п’ять лазерних мішеней вартістю 150 тисяч гривень). Це обладнання буде надано спортивним школам Львова.

До речі, ФСПУ вже третій рік поспіль реалізує проект "Лазер-ран сіті тур в Україні". Щороку географія проведення змагань розширюється (цього року чемпіонати відбуваються у п’яти містах – Києві, Дніпрі, Житомирі, Львові і Харкові). Відтак, все більше громадян залучається до занять одним з найцікавіших та найвидовищних видів сучасного п’ятиборства – лазер-раном). «У такий спосіб ми не лише популяризуємо сучасний пентатлон, а й залучаємо до занять спортом все більше українців, особливо молоді. Це є дуже важливо з точки зору поширення цінностей фізичної культури та здорового способу життя серед наших громадян», - переконаний президент ФСПУ Ігор Панін.

Шановні п’ятиборці, спортсмени, тренери, ветерани спорту!

Щиро вітаю з професійним святом - Днем фізичної культури та спорту!

День фізичної культури та спорту - особливе свято, яке об’єднує не лише професійних спортсменів,а й усіх прихильників здорового способу життя. Адже саме фізичне виховання та спорт відіграють вирішальну роль у вихованні здорової нації.

Я дуже вдячний колективу ФСПУ: ви професіонали і я пишаюся тим, що працюю разом з вами! Ви докладаєте максимум зусиль для розвитку сучасного пентатлону. І я дуже ціную ваш внесок!

Щиро бажаю вам здоров’я, наполегливості та нових успіхів у новому олімпійському році!

Миру та злагоди!