123456

На території водно-спортивної бази «Шквал» відбувся чемпіонат України з біатлу/триатлу.

У змаганнях, які відбувалися на мальовничій локації в районі Жукова острова, взяли участь близько 200 спортсменів з Харківської, Донецької, Черкаської, Львівської областей та міста Києва віком від 7 до 20 років.

«Це традиційні змагання, які ми проводимо третій рік поспіль, які спрямовані на популяризацію сучасного п’ятиборства. Переважно змагаються діти та юнаки до 20 років, хоча взяти участь можуть спортсмени будь-якого віку, - зазначив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій. – Цього року найбільше спортсменів було з міста Києва. Це вихованці ДЮСШ №1, № 25 та «Бригантини». Саме ці спортсмени продемонстрували найкращі результати. Але головними критеріями подібних змаганнях є масовість та інтерес до нашого виду спорту».

У місті Мадейра (Португалія) відбувся чемпіонат Європи з біатлу – триатлу, в якому взяли участь спортсмени з України, вихованці тренерів Валерія та Сергій Рудковських. Цими ж днями на Мадейрі проходили змагання в рамках міжнародного проекту UIPM "Лазер-ран сіті тур - 2019".

«В умовах жорсткої конкуренції нашим спортсменам вдалося вибороти низку медалей, - підкреслив головний тренер з сучасного п’ятиборства в м.Києві Валерій Рудковський. - У біатлі є одна бронзова медаль, яку здобув житомирянин Даниїл Сич, категорія U15. Кращі результати юні п’ятиборці продемонстрували у триатлі. Це «срібло» Даниїла Сича, «бронза» Олександри Мережко, U17 (особисті змагання) і 2 місце Микити Гаращенко, Даниїла Сича і Артема Поддерьогіна (U15, командний залік)».

У свою чергу, в дисципліні Laser Run Даниїл Сич, Олександра Мережко та Матвій Бондарєв вибороли 1 місце у відповідних вікових категоріях. На другому місці у лазер-рані - Артур Бондарєв.

Більшість спортсменів, які брали участь у змаганнях - кияни, вихованці ДЮСШ № 1.

Головний тренер з сучасного п'ятиборства м.Києва Валерій Рудковський пройшов навчання та отримав сертифікат Міжнародного союзу сучасного п'ятиборства (UIPM) асистента судді 1 рівня.

Колектив ФСПУ вітає Валерія та бажає нових успіхів!