123456

У британському місті Бат завершився чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства, під час якого були розіграні ліцензії на Олімпійські ігри-2020.

Початок змагань виявився на українських спортсменів вдалим. Уже на другий день чемпіонату Андрій Федечко та Владислав Ридванський здобули «срібло» в естафеті.

Проте, в інших видах програми, зокрема, в фіналі особистих змагань лідери національного п’ятиборства Павло Тимощенко і Валерія Пермикіна залишились без нагород.

«Були всі підстави сподіватися, що результат змагань буде кращим. Адже спортсмени блискуче виступили у півфіналі, особливо у фехтуванні. Проте, у фінальній частині Павло Тимощенко опинився на 17 місці, а Валерія Пермикіна –на 23-му», - підкреслив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій. Він також додав, що вже визначено склад команди, яка представлятиме Україну на чемпіонаті світу, який відбудеться з 4 по 8 вересня в Будапешті (Угорщина). Це Павло Тимощенко, Павло Зведенюк, Денис Павлюк і Гордій Березняков. Готуватися до змагань вони будуть на навчально-тренувальних зборах, які розпочнуться 18 серпня у Мінську.

‍Cьогодні у британському місті Бат стартує чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства. Окрім семи комплектів нагород, буде розіграно 16 (8 у жінок, 8 у чоловіків) олімпійських ліцензій на Токіо-2020.

Україну на цьому важливому старті представлятимуть:

Чоловіки: Павло Тимощенко, Денис Павлюк, Павло Зведенюк, Гордій Березняков, Андрій Федечко, Владислав Ридванський.

Жінки: Валерія Пермикіна, Зінаїда Батрак, Анастасія Чижова.

У Софії (Болгарія) завершився чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 19 років.

У складі збірної команди України у змаганнях взяли участь Юрій Ковальчук, Владислав Чекан, Богдан Сорочук, Валентин Ільків (юнаки), Ольга Клуннікова, Катерина Борчукова, Марія Зінченко (дівчата).

За підсумками особистих змагань Юрій Ковальчук посів 9 місце, Владислав Чекан – 22 місце, Валентин Ільків – 30 місце.

В естафеті – мікс Валентин Ільків та Ольга Клуннікова фінішували п’ятими.

За підсумками командних змагань серед юнаків українська збірна – на 6 місці.