123456

У Мінмолодьспорті відбулась зустріч профільного міністра Ігоря Жданова з президентом ФСПУ Ігорем Паніним і головним тренерським складом Федерації.

Під час зустрічі обговорювалась низка питань щодо підготовки національної збірної України до Олімпійських ігор у Токіо-2020.

Зокрема, зазначалось, що збірна команда розраховує на здобуття чотирьох ліцензій на участь в Олімпіаді.

До речі, Ігор Жданов пообіцяв всіляко сприяти у придбанні обладнання, необхідного для підготовки та участі п’ятиборців в Іграх.

Крім того, обговорювалися перспективи відновлення проведення міжнародних змагань з сучасного п’ятиборства в Україні.

З 7-9 лютого в Києві проходив чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.

Змагання відбувалися на традиційних локаціях українського пентатлону: плавання і фехтування - у спорткомплексі ЦСК ЗСУ, біг та стрільба – на території легкоатлетичного манежу, змагання з кінного спорту – у приміщенні спортивної бази ФСТ «Динамо» України.

У чемпіонаті взяли участь понад 100 спортсменів з Харкова, Києва, Житомира, Дніпра, Львова та Донецької області.

Переможцями в особистій першості серед чоловіків стали:

1 місце - Павло Тимощенко, м.Київ
2 місце – Гордій Березняков, м.Дніпро
3 місце - Денис Павлюк, м.Київ.

За підсумками змагань серед жінок:
1 місце – Валерія Пермикіна, м.Київ
2 місце – Зінаїда Батрак, м.Київ
3 місце – Анастасія Чижова, Київська область.

Серед юніорів:
1 місце – Олександр Шелест, м.Дніпро
2 місце – Олег Ігнатьєв, Київська область
3 місце – Олексій Костейчук, м.Київ.

«Підсумки змагань засвідчили провідні позиції спортсменів, які є лідерами сучасного п’ятиборства в Україні. Це Павло Тимощенко, Денис Павлюк, Валерія Пермикіна і Зінаїда Батрак. В той же час ми побачили, що вагомі результаті демонструє молодь. Це Гордій Березняков та Олексій Костейчук. Зважаючи на специціку п’ятиборства, думаю, знадобиться років п’ять - шість, щоб вони мали призові місця в усіх видах програми», - зазначив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій.

Головний тренер також додав, що наразі національна збірна команда готується до 1 етапу Кубка світу, який відбудеться з 28 лютого по 3 березня в Єгипті. Вже відомо, що Україну на змаганнях представлятимуть Павло Тимощенко і Валерія Пермикіна. Інші учасники будуть визначені шляхом рейтингу.

Протоколи жін.

Протоколи чол.

У Києві відбулось засідання Президії ФСПУ, присвячене підсумкам роботи у 2018 році.

Члени Президії заслухали звіти президента Федерації Ігоря Паніна, державного тренера з сучасного п’ятиборства Костянтина Лавренчука, головного тренера збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрія Мерщія.

Ігор Панін у своєму виступі назвав основні пріоритети роботи Федерації поточного року. По-перше, було фактично завершено роботу щодо вдосконалення нормативно-правової бази ФСПУ відповідно до вимог UIPM, налагоджено ефективну співпрацю з Мінмолодьспортом та НОК України, відкрито осередок ФСПУ на Черкащині та відновлено роботу Луганської обласної організації у Сєвєродонецьку. Виплачувались стипендії молодим талановитим спортсменом, що в непростих економічних умовах є дуже важливим.

Серед головних досягнень року очільник Федерації назвав успішну участь ФСПУ у міжнародному проекті «Лазер-ран сіті тур» у містах України. "Завдяки проведенню змагань, які були організовані на високому рівні, ми отримали сучасне лазерне обладнання на понад мільйон гривень", - підкреслив він.

Під час засідання почесними грамотами Мінмолодьспорту та НОК були відзначені віце-президенти ФСПУ Святослав Куруленко і Сергій Тімарєв.