123456

16 травня на 69 році пішов з життя Василь Олександрович Павелко.

Василь Павелко був професійним спортсменом, майстром спорту з сучасного п'ятиборства. Він чимало зробив для розвитку пентатлону на Дніпропетровщині.

Висловлюємо щирі співчуття родині Василя Олександвича, зокрема, президентові Української асоціації футболу Андрію Павелку у зв'язку зі смертю батька. Ми глибоко сумуємо разом з вами, пам'ять про яскравого спортсмена та щиру та небайдужу людину назавжди залишиться у наших серцях!

Колектив ФСПУ

2 травня святкує день народження заслужений тренер України Сергій Павлюк.

Ми надзвичайно цінуємо внесок Сергія Олексійовича у виховання плеяди блискучих спортсменів-п'ятиборців, переможців національних та світових змагань.

У цей святковий день бажаємо здоров'я, добробуту та наснаги для нових перемог!

Колектив ФСПУ

15 квітня Кабінетом Міністрів України внесено зміни до пункту 2 постанови від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Згідно з постановою Уряду №284 спортсменам штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку).

Міністерство молоді та спорту України надає роз’яснення щодо порядку тренувань спортсменів штатних збірних команд України в умовах карантину:

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ

- проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку) спортсменам штатних збірних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, що комплектуються Міністерством молоді та спорту України (1378 спортсменів та 631 тренер з олімпійських видів спорту, 193 спортсмени та 42 тренери з неолімпійських видів спорту, 680 спортсменів та 197 тренерів з видів спорту осіб з інвалідністю)

- разом із спортсменом на індивідуальних тренуваннях перебування додатково не більше однієї особи (тренер, фахівець з медичного, науково-методичного забезпечення, налаштування та ремонтування велосипеду, відеозйомки, особа, що супроводжує спортсмена з інвалідністю тощо) для забезпечення організаційного супроводу такого заняття

ДЕ

- у безпосередній близькості до свого місць проживання

- вздовж вулиць, доріг

- лише на відкритому повітрі

НАВІЩО

для виконання обсягу робіт, скерованих на покращення фізичного і психологічного стану, розвитку фізичних якостей з урахуванням специфіки виду спорту, відновлення і корекції фізичних затрат, а також зі спрямуванням (у разі можливості) розвитку спеціально-технічної підготовки

ОБОВЯЗКОВА УМОВА

дотримання рекомендованої соціальної безпечної дистанції між особами, забезпечення учасників тренувань засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками (у тому числі виготовленими самостійно), а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і умов карантину, встановлених у населеному пункті.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЄ ЗДОРОВ’Я!