123456

uipm mktglogo 0 538x227 optimized

У Києві завершився чемпіонат України з сучасного п'ятиборства у приміщенні, перші змагання, результати яких зараховуються у рейтинг спортсменів 2022 року.
Чемпіоном України серед дорослих в особистому заліку став Олександр Товкай, Київська обл. На 2 місці - киянин Денис Павлюк, володарем бронзи став представник Львівщини Юрій Ковальчук. У командній першості на першому місці - представники м.Києва, на другому - м.Львів, на третьому - команда м.Київ 2.
Серед молоді та юніорів місця розподілились наступним чином:
🥇🥇Юрій Ковальчук,
🥈🥈Владислав Чекан, м.Київ
🥉Богдан Сорочук, м.Київ (юніори), 🥉Максим Агарушев , м.Київ (молодь).
Серед жінок у категорії "Дорослі" в особистому заліку на 1 місці - Валерія Пермикіна, м.Київ, 2 місце - Анастасія Чижова, 3 місце - Ольга Клуннікова, обидві представниці Київської області. У командному заліку лідирують представниці Київської області. На 2 місці - команда м.Києва, бронза - у команди "Київ-2"
Результати за всіма віковими категоріями - на офіційному сайті ФСПУ http://www.fspu.org.ua/ в розділі Протоколи.
Вітаємо спортсменів та тренерський склад з успішним виступом.
Відповідне рішення було ухвалене більшістю делегатів Конгресу Міжнародного союзу сучасного п'ятиборства, який відбувся в режимі онлайн 27-28 листопада.
Позицію Федерації сучасного п'ятиборства України на Конресі висловили: Костянтин Лавренчук, державний тренер штатної збірної команди України та Валентин Борознін, відповідальний секретар ФСПУ, проголосувавши проти цього рішення.
Нагадаємо, що більшість українських атлетів - представників національної федерації виступили проти вилучення верхової їзди. А ФСПУ, яка також не підтримувала дану ініціативу, звернулася до UIPM з відповідним офіційним листом.
У Джонкові  відбувся чемпіонат Європи  з сучасного п'ятиборства cеред молоді до 24 років.
Чемпіоном в особистій першості  став Максим Агарушев. Крім того, чоловіча збірна у складі: Юрія  Ковальчука, Максима Агарушева і Тараса Хіміча,  виборола  срібло в командному заліку.
Жіноча збірна (Ірина Кубрак, Ольга Клуннікова і Анастасія Чижова) стали бронзовими призерками у командних змаганнях. 
Вітаємо спортсменів і  тренерів з високим результатом!