Шановна п'ятиборська Родина!

Від імені Федерації сучасного п'ятиборства України прийміть щирі вітання зі святом Захисника України і Днем Покрова Пресвятої Богородиці!

Бажаємо всім Вам міцного здоров'я, злагоди, творчого натхнення і успіхів на міжнародній спортивній арені і нехай завжди над Вами буде сонячне і мирне небо!

 

З повагою,

 

Ігор Панін

Президент

 

Валентин Борознін

Відповідальний секретар

13 жовтня відсвяткував свій День народження член збірної команди України з сучасного п'ятиборства, Заслужений Майстер спорту України Павло Тимощенко.

Федерація сучасного п'ятиборства України вітає Павла Тимощенка зі святом і бажає йому здоров'я, сімейного благополуччя, натхнення і подальших успішних виступів на міжнародній арені!

У Харкові завершився чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед ветеранів.

У змаганнях взяли участь 65 спортсменів п’яти вікових категорій: 30+, 40+, 50+, 60+. 70+.

Спортсмени змагалися у чоловічий та жіночий естафетах, естафеті мікс, особистих та командних виступах.

Змагання, які тривали протягом чотирьох днів, виявилися надзвичайно цікавими і видовищними та були високо оцінені членом Ради Майстрів UIPM Шерен Салех.

«Я надзвичайно вражена рівнем організації європейського чемпіонату в Харкові. Тут дуже гарна спортвина інфраструктура, організатори потурбувались про кожну дрібницю. Європейці з задоволенням приїжджатимуть в Україну на змагання в подальшому», - зазначила вона.

Свою оцінку щодо організації чемпіонату висловив і президент ФСПУ Ігор Панін.

«Дуже важливо, що ми гідно пройшли цей іспит - провели змагання, які відповідають стандартам Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства. І думка Шерен Селех – цьому свідчення. Це вже другий спортивний захід в рамках проектів UIPM, який ми провели. Перший – Лазер-ран – сіті-тур ми організували в травні. Дуже важливо, що Україна рухається в контексті провідних світових трендів, доводячи свою здатність проводити престижні спортивні змагання, незважаючи на всі виклики, які нам доводиться переживати».

З протоколами змагань можна ознайомитися тут.