123456

З 28 по 30 листопада у Харкові на базі КДЮСШ "ХТЗ", басейну ФХ ПС "Гарт" та кінно-спортивної бази «Кінний двір» відбулися чемпіонати України у приміщенні серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та дівчат до 19 років. У чемпіонатах взяли участь спортсмени з різних регіонів України – міста Києва, Дніпропетровської, Львівської, Житомирської, Донецької, Луганської, Харківської та Київської областей.

За регламентом змагання серед чоловіків, юніорів та юнаків вперше відбулися з двома півфіналами. В фінальній частині чемпіонату змагалися 26 спортсменів всіх вікових груп.

Результати змагань.

Чоловіки

1 місце Денис Павлюк (м.Київ);
2 місце Олександр Коваль (м.Київ);
3 місце Юірй Ковальчук (м.Львів)

Жінки

1 місце - Ірина Хохлова (Донецька область);
2 місце - Зінаїда Батрак (м.Київ);
3 місце – Анастасія Чижова (Київська область).

Юніори

1 місце – Юрій Ковальчук (м.Львів);
2 місце - Тарас Хіміч (Житомир);
3 місце - Владислав Чекан, (м.Київ).

1 місце - Анастасія Чижова (Київська область);
2 місце – Ірина Кубрак (м.Київ);
3 місце – Ірина Бойченюк (Київська область)

Протоколи

У Києві під головуванням президента ФСПУ Ігоря Паніна відбулось засідання Президії Федерації.

Під час виступу Ігор Панін проаналізував підсумки діяльності у 2019 році. За його словами, Федерація працювала стабільно, спортсмени брали участь у змаганнях різного рівня, реалізовувалися міжнародні проекти:

«Незважаючи на проведену роботу, на жаль, не вдалося повною мірою розкрити можливості наших спортсменів та здобути ліцензії на Олімпійські ігри-2020, які відбудуться в Токіо. Саме тому, основним завданням наступного року – буде підготовка та здобуття олімпійських ліценцій національною збірною. І відповідно усі зусилля будуть спрямовані на досягнення цього ключового завдання».

У ході засідання було заслухано звіти Державного тренера з сучасного п’ятиборства Костянтина Лавренчука, головного тренера збірної команди України Юрія Мерщія, голів комісій суддів, спорту ветеранів, атлетів, тощо. Було затверджено списки спортсменів збірних команд та систему відбору спортсменів на 2020 рік.

З інформацією про підсумки проведення змагань «Лазер-ран сіті тур-2019» виступив відповідальний секретар ФСПУ Валентин Борознін. Він зазначив, зокрема, що рівень проведення змагань, які цього року відбулися у Києві, Житомирі, Львові, Дніпрі та Харкові було високо оцінено керівництвом UIPM. ФСПУ було передано сучасне лазерне обладнання, яке передане спортивним школам України. Наступного року планується проведення етапів світового туру в Києві, Київській області, Львові, Житомирі та на Донеччині.

Сьогодні святкує день народження Павло Тимощенко, чемпіон світу-2015, срібний призер Олімпійських ігор-2016 з сучасного п'ятиборства!

Щиро вітаємо Павла! Здоров'я, завзяття та наснаги для підкорення нових олімпійських вершин!

Миру та злагоди!

Колектив ФСПУ