123456

6 серпня відбулась зустріч президента ФСПУ Ігоря Паніна, віце-президента ФСПУ, президента Дніпропетровської обласної федерації сучасного п'ятиборства Сергія Тімарєва з заступником Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитром Батурою і директором департаменту фізичної культури та спорту, сім'ї і молоді Дніпропетровської облдержадміністрації Олександром Пшеничниковим.

Під час зустрічі обговорювалися питання підготовки етапу Лазер-ран сіті тур в місті Дніпро, який відбудеться 9 вересня цього року та перспективи розвитку сучасного п'ятиборства в регіоні.

9 вересня в Дніпрі відбудуться змагання «Лазер-ран сіті тур – 2018».

У Дніпровській міській раді відбулась прес-конферецнія за участі президента ФСПУ Ігоря Паніна, заступника міського голови Дніпра Олександра Шикуленка і віце-президента ФСПУ, президента Дніпропетровської обласної федерації сучасного п'ятиборства Сергія Тімарєва.

Як зазначалося під час прес-конференції, 9 вересня, у день міста, в на території Фестивального причалу відбудуться змагання «Лазер-ран сіті тур 2018», які є частиною проекту Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства (UIPM), який охоплює 120 міст у різних країнах світу. «Метою проекту є популяризація сучасного п’ятиборства шляхом розвитку його субвиду – лазер-рану – та залучення широких верств населення, передусім, молоді до активних занять спортом», - підкресли в Ігор Панін.

У свою чергу, заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко повідомив, що у змаганнях візьмуть участь понад 250 спортсменів віком від 9 до 70 років з різних міст України. Програма заходу в у Дніпрі складатиметься з двох частин – чемпіонату України з лазер-рану серед професійних спортсменів та відкритих змагань, у яких кожен охочий зможе взяти участь та спробувати себе у цьому цікавому та перспективному виді спорту.

Під час прес-конференції Ігор Панін передав чотири набори лазерного обладнання Дніпропетровській обласній федерації сучасного п’ятиборства на суму близько 100 тисяч гривень. «Це обладнання, на перший погляд, просте, але воно професійне та сертифіковане. Його використовують для тренувань та проведення змагань різного рівня. Із цими пістолетами можна змагатися і в закритих приміщеннях, і на відкритих територіях при великому скупченні людей, адже це цілком безпечна стрільба», – підкреслив Ігор Панін.

У Чемпіонаті Європи з сучасного п'ятіборства (біатл і триатл) у Вейдені (Німеччина) 28-29 липня 2018 року взяли участь 723 спортсмена з 17 країн Європи.

За підсумками чемпіонату Європи українські спортсмени завоювали 10 медалей, з них дві золотих:

Товкай Олександр - 1 місце серед дорослих;
Ковальчук Юрій - 1 місце в категорії юнаки до 17 років;
Григор'єв Кирило - 2 місце серед дорослих;
Перчук Максим - 2 місце в категорії юнаки до 13 років;
Бублик Олександр - 3 місце в категорії юнаки до 19 років;
Бойченюк Ірина - 3 місце в категорії дівчата до 19 років;
Ковальчук Максим - 3 місце в категорії юнаки до 11 років.

У командному заліку в категорії юнаки до 19 років 2 місце посіла команда України в складі:
Бублик Олександр
Соболєв Ілля
Гончаров Богдан

У командному заліку в категорії дівчата до 19 років 2 місце посіла команда України в складі:
Бойченюк Ірина
Селеменева Катерина
Лавренюк Анна

У командному заліку в категорії юнаки до 17 років 3 місце зайняла команда України в складі:
Ковальчук Юрій
Сапельников В'ячеслав
Бублик Данило

Вітаємо чемпіонів і призерів чемпіонату Європи!