123456

Майже 300 спортсменів з усіх регіонів України взяли участь у змаганнях в рамках проекту Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства «Лазер-ран сіті тур», який охоплює понад 100 міст в усьому світі.

В Житомирі відбулись чемпіонати України серед юнаків та дівчат до 17 років і в категорії OPEN+ для усіх охочих.

Майстерність у бігу та стрільбі з лазерного пістолета продемонстрували спортсмени усіх вікових категорій з різних регіонів України.

«Ми вже третій рік поспіль реалізовуємо цей спортивний проект, який має потужну соціальну спрямованість. Мені приємно відзначити, що рівень змагань щороку удосконалюється. Все більше молоді долучається до змагань, що є вкрай важливим з точки зору популяризації сучасного п’ятиборства та його видів серед громадян. У Житомирі змагання вже вдруге проходять на високому рівні, і в цьому є вагомий внесок місцевого осередку ФСПУ», - підкреслив президент ФСПУ, заслужений тренер України Ігор Панін.

Слід зазначити, що цього року змагання Лазер-ран сіті тур також відбудуться у Львові та Харкові у вересні.

У змаганнях, які відбувались на території спортивного комплексу «Метеор», взяли участь близько 200 спортсменів.

«Мені приємно відзначити популярність лазер-рану серед різних груп населення. Наймолодшому учаснику – 6 років, найстаршому – 71. Це демократичний та доступний вид спорту, який спрямований на популяризацію сучасного п’ятиборства», - підкреслив віце-президент ФСПУ, президент Дніпропетровської обласної федерації сучасного п’ятиборства Сергій Тімарєв. - Проект є соціально важливим, після проведення змагань Міжнародний союз сучасного п’ятиборства виділить обладнання – лазерні пістолети та мішені, які будуть передані у спортивні школи нашого регіону, де розвивають сучасне п’ятиборство.

Слід зазначити, що в рамках проекту «Лазер-ран сіті тур» цього року змагання відбудуться у Житомирі, Львові та Харкові.

У Дніпрі відбувся відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства. У змаганнях, які проходили на території СК «Метеор» та Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, взяли участь понад 100 спортсменів усіх вікових категорій з різних регіонів України та Республіки Білорусь.

«Цей відбірковий чемпіонат, за підсумками якого сформовано склад команди для участі у фінальному відборі до ЧЄ з сучасного пятиборства, - зазначив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій. - За винятком Павла Тимощенка та Валерії Пермикіної, які не змогли приїхати через насичений графік у зв’язку з підготовкою до фіналу Кубка світу в Токіо, у змаганнях взяли участь Денис Павлюк, Павло Зведенюк, Владислав Ридванський. Саме вони посіли призові місця в особистій першості. Денис Павлюк (1 місце), Владислав Ридванський (2 місце), Павло Зведенюк (3 місце), Гордій Березняков ( 4 місце).

До речі, саме ці спортсмени увійдуть до складу команди, яка візьме участь у фінальному відборі до чемпіонату Європи з сучасного пятиборства, який відбудеться у Великобританії у серпні поточного року і де розігруватимуться ліцензії на літні Олімпійські ігри - 2020.