123456

Головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства прокоментував результати чемпіонату України серед юнаків та дівчат.

У Києві завершився відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 19 років (категорія А).

Змагання, в яких взяли участь понад 60 спортсменів з різних регіонів України, відбулися у приміщеннях спорткомплексу ЗСУ (плавання та фехтування) та легкоатлетичного манежу ШВСМ (лазер-ран).

За підсумками змагань в особистій першості серед дівчат переможцями та призерами стали:

1.Катерина Борчукова (Житомир), 1025 оч.;
2.Діана Борщ (Київська область), 957 оч;
3.Ірина Бойченюк (Київська область), 954 оч.

Результати особистої першості серед хлопців:

1. Руслан Мосейкін (Дніпро), 1157 оч.;
2. Тарас Хіміч (Житомир), 1145 оч.;
3. Юрій Ковальчук (Львів), 1143 оч.

«Підсумки чемпіонату засвідчили, що тренерському складу сьогодні є над чим працювати, - підкреслив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій. - На жаль, спортсмени, в перчу чергу це стосується дівчат, продемонстрували невисокий результат. Для участі у чемпіонаті світу їхній показник є недостатнім. Ми будемо збирати засідання тренерської ради і визначатися з цього приводу. Натомість хлопці виступили краще, їх більше, серед них легше буде обирати учасників на чемпіонат світу. З кандидатурами тренерська рада визначиться вже найближчим часом».

Протоколи

Юнаки

Дівчата

У Каїрі (Єгипет) відбувся 1 етап Кубка світу з сучасного п’ятиборства.

За підсумками змагань у чоловічій першості переможцями та призерами стали: французи Кристофер Патте і Валентен Бело (1 і 2 місце відповідно), Павел Ільяшенко (Казахстан) здобув бронзу.

Українські спортсмени, на жаль, на цих змаганнях медалей не вибороли. Павло Тимощенко фінішував шостим, Андрій Федечко – на 11-му місці, Юрій Федечко і Денис Павлюк – на 16 та 35-й сходинці відповідно.

Серед жінок у особистій першості: Зинаїда Батрак посіла 25 місце, а Валерія Пермикіна – 28-ме.

Нагадаємо, що 2 етап Кубка світу з сучасного п’ятиборства відбудеться з 24 по 31 березня у Лос-Анджелесі (США).

На першому етапі Кубка світу в Каїрі усі члени української команди з сучасного п'ятиборства вийшли у фінал.

2 березня змагатимуться жінки,а 3 березня - чоловіки.

Бажаємо спортсменам вдалого виступу!