123456

На базі сучасного п’ятиборства навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулись звітно-виборчі збори Львівської обласної федерації сучасного п’ятиборства (ЛОФСП).

Одним з питань було переобрання президента ЛОФСП.

За одноголосним рішенням членів звітно-виборчих зборів обрано нового президента ЛОФСП - Андрія Ковальчука, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента, начальника кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, полковника служби цивільного захисту.

ФСПУ щиро вітає Андрія Ковальчука з обранням на віпдповідальну посаду.

Зичимо нових успіхів на шляху розвитку сучасного п'ятиборства на Львівщині!

Колектив ФСПУ щиро вітає Миколу Георгієвського з днем народження!

Микола Сергійович очолював Федерацію з 1999 по 2011 рік, наразі він - почесний президент ФСПУ. Його внесок у розвиток та популяризацію вітчизняного п'ятиборства є дуже вагомим.

Бажаємо миру, добробуту, наснаги, активного професійного многоліття!

Днями відбувся Відкритий чемпіонат Житомирської області з сучасного п’ятиборства.

Чемпіонат, в якому взяли участь спортсмени усіх вікових груп від 9 до 22 років, проходив на двох локаціях Житомира: стадіоні ДЮСШОР з легкої атлетики та басейні комунального закладу позашкільної освіти ДЮСШ «Авангард».

У зв’язку з посиленням карантинних обмежень через збільшення випадків поширення COVID-19 організатори розробили та втілили стратегію змагань з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіоні. Зокрема, правила змагань за програмами: «двоборство», «триборство» та «чотириборство» відповідали вимогам МОЗ (не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території).

"Ці змагання є підготовчим етапом до чемпіонату України з сучасного п’ятиборства, який розпочнеться 10 серпня в Києві. І мені приємно відзначити рівень наших юних спортсменів, особливо Данила Сича (Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності) - 1 місце та Іллі Ковальова (ЖДЮСШ «Авангард») - 2 місце", - підкреслив відповідальний секретар Житомирської обласної федерації сучасного п’ятиборства, директор КЗПО ЖДЮСШ «Авангард» Олексій Юрчак. За його словами, під час карантину спортсмени активно тренувалися вдома і їхні результати на обласному чемпіонаті це засвідчили.

Протоколи