123456

Завершився Відкритий чемпіонат міста Києва з сучасного п'ятиборства серед різних вікових категорій.

Змагання проходили на одній з найкращих спортивних локацій столиці - ЦСК ЗСУ у сучасному форматі: п'ять видів в один день в одному місці.

Чемпіонат проходив без глядачів із дотриманням усіх норм карантинного режиму. На думку експертів, він став генеральною репетицією перед відповідальними стартами кінця поточного та початку наступного року. Адже попереду - Кубок України у листораді п.р. і чемпіонат України (кінець січня 2021 р). І завдяки участі у таких змаганнях як чемпіонат столиці, п'ятиборці, які вже, фактично, рік перебувають в умовах карантину через COVID-19, мають змогу, підтримувати себе у необхідній спортивній формі.

Слід відзначити вдалу організацію змагань, насамперед, із точки зору, власне, самої моделі проведення відповідно до найкращих світових трендів, роботи суддівської команди тощо.

В той же час, учасники, яких було більше 300, ( вікові категорії від U9 до дорослих), як відомі атлети, так і юні п'ятиборці, продемонстрували блискучу гру і справжнє спортивне завзяття. Це стало яскравим свідченням, що тривалий карантин і перерва у класичному тренувальному процесі, за великим рахунком, не вплинули на їхній рівень підготовки.

Переможцями та призерами серед дорослих (чоловіки) в індивідуальному заліку стали:

1.Дмитро Кірпулянський (Донецька область), 1455 очок.
2.Олег Ігнатьєв (Київська обл.), 1440 очок.
3.Владислав Ридванський (Дніпро),1438.

У командному заліку:

1.м.Дніпро
2.м.Київ
3.м.Луганськ.

Серед жінок в категорії "Дорослі" золото виборола львів'янка Ольга Клуннікова (1307
очок). На 2 місці - Ірина Кубрак, 1289 очок, м. Київ. Бронзу отримала представниця Київської області Анастасія Чижова(1269 очок).

У командних змаганнях серед жінок:
1. Київ
2.Київ 2
3.Львів.

Протоколи наразі ще допрацьовується і з'являться на офіційному сайті ФСПУ і у групах прихильників пентатлону - вже найближчим часом.

ФСПУ висловлює подяку за сприяння та підтримку у проведенні змагань - Департаменту молоді та спорту міста Києва та ЦСК ЗСУ. Окрема подяка спонсорам: компанії "Двері Білорусії", інтернет-магазину фехтувального екіпірування Masque і Аrena Ukraine.

У конференц-залі ФСТ «Динамо» України відбулась звітно-виборча конференція Київської федерації сучасного п’ятиборства України.

Учасники конференції заслухали звіт голови Ревізійної комісії Валентина Воропаєва та президента Ігоря Паніна. Зокрема, він зазначив, що за останні чотири роки вдалося реалізувати низку важливих спортивних та соціальних проєктів. Один з найважливіших проєктів - Лазер-ран сіті тур, чотири етапи якого відбулись у Києві, який став лідером змагань світового туру в Україні як за якістю, так і за масовістю. Внаслідок його реалізації спортивні школи столиці отримали велику партію лазерного обладнання більш ніж на півмільйона гривень.

Здійснювалась робота з поліпшення матеріально-технічної бази, у школах відкриті нові секції з сучасного п’ятиборства. Також було відзначено підвищення якості проведення змагань в оновленому манежі КМШВСМ, який є найкращим в Україні. Не випадково, присутній на конференції завуч Київської міської школи вищої спортивної майстерності Михайло Подольський подякував керівництву Федерації та особисто Ігорю Паніну за плідну співпрацю.

Після жвавого обговорення звіт було схвалено та запропоновано переобрати Ігоря Паніна президентом Київської міської федерації на наступні чотири роки та висунути його кандидатом на посаду президента ФСПУ.

Також делегати конференції визначились з кандидатурами на виборні посади ФСПУ, які будуть затверджуватися на всеукраїнській звітно-виборчий конференції, яка відбудеться 25 листопада цього року.

Вітаємо Ігоря Паніна, що сьогодні святкує День народження!

Ігоре Миколайовичу, для нашого колективу ви - взірець талановитого спортсмена, мудрого керівника та яскравої непересічної особистості.

Завдяки вам зроблено низку системних кроків щодо удосконалення роботи ФСПУ та розвитку сучасного п'тиборства в Україні!

Здоров'я вам, добробуту і наснаги для втілення нових амбітних проектів! Ми завжди готові підставити плече. Адже нас об'єднує спільна місія - служіння спорту у нашій країні!