123456

uipm mktglogo 0 538x227 optimized

Яскраве видовищне спортивне шоу, мальовнича локація, неймовірні спортивні емоції. 22 травня у Києві розпочались змагання світового туру "Global Laser Run", які протягом року відбудуться в інших містах України.
Розпочалися змагання, які відбувались на Базі олімпійської підготовки ФСТ "Динамо" України, з драйвової ранкової руханки. Далі - перша і найдинамічніша частина змагань - в категорії Open, де свої навички з лазерної стрільби та бігу продемонстрували спортсмени усіх вікових груп від 6 до 70 років. І вже традиційно - чемпіонат України серед юніорів та U17 і U19. "Хочу відзначити високий рівень організації спортивного заходу, значний інтерес до лазер-рану серед громадян, - підкреслив головний тренер збірної команди України з сучасного п'ятиборства Юрій Мерщій. - Понад 400 учасників - красномовний показник. Думаю, що чемпіонат - чудова нагода для спортсменів перевірити себе, свої навички. Цей іспит вони цього разу склали вдало. Я б сказав, що високий рівень підготовки продемонстрували фактично усі спортсмени".
Нагадаємо, що в рамках проєкту, який під егідою Міжнародного союзу сучасного п'ятиборства відбувається в Україні вже п'ятий рік поспіль, секціям з сучасного п'ятиборства у дитячо-юнацьких спортивних школах буде безкоштовно передано сучасне лазерне обладнання.