9 вересня в Дніпрі відбудуться змагання «Лазер-ран сіті тур-2018»

9 вересня в Дніпрі відбудуться змагання «Лазер-ран сіті тур – 2018».

У Дніпровській міській раді відбулась прес-конферецнія за участі президента ФСПУ Ігоря Паніна, заступника міського голови Дніпра Олександра Шикуленка і віце-президента ФСПУ, президента Дніпропетровської обласної федерації сучасного п’ятиборства Сергія Тімарєва.

Як зазначалося під час прес-конференції, 9 вересня, у день міста, в на території Фестивального причалу відбудуться змагання «Лазер-ран сіті тур 2018», які є частиною проекту Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства (UIPM), який охоплює 120 міст у різних країнах світу. «Метою проекту є популяризація сучасного п’ятиборства шляхом розвитку його субвиду – лазер-рану – та залучення широких верств населення, передусім, молоді до активних занять спортом», – підкресли в Ігор Панін.

У свою чергу, заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко повідомив, що у змаганнях візьмуть участь понад 250 спортсменів віком від 9 до 70 років з різних міст України. Програма заходу в у Дніпрі складатиметься з двох частин – чемпіонату України з лазер-рану серед професійних спортсменів та відкритих змагань, у яких кожен охочий зможе взяти участь та спробувати себе у цьому цікавому та перспективному виді спорту.

Під час прес-конференції Ігор Панін передав чотири набори лазерного обладнання Дніпропетровській обласній федерації сучасного п’ятиборства на суму близько 100 тисяч гривень. «Це обладнання, на перший погляд, просте, але воно професійне та сертифіковане. Його використовують для тренувань та проведення змагань різного рівня. Із цими пістолетами можна змагатися і в закритих приміщеннях, і на відкритих територіях при великому скупченні людей, адже це цілком безпечна стрільба», – підкреслив Ігор Панін.