Головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій прокоментував підсумки ЧЄ

У британському місті Бат завершився чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства, під час якого були розіграні ліцензії на Олімпійські ігри-2020.

Початок змагань виявився на українських спортсменів вдалим. Уже на другий день чемпіонату Андрій Федечко та Владислав Ридванський здобули «срібло» в естафеті.

Проте, в інших видах програми, зокрема, в фіналі особистих змагань лідери національного п’ятиборства Павло Тимощенко і Валерія Пермикіна залишились без нагород.

«Були всі підстави сподіватися, що результат змагань буде кращим. Адже спортсмени блискуче виступили у півфіналі, особливо у фехтуванні. Проте, у фінальній частині Павло Тимощенко опинився на 17 місці, а Валерія Пермикіна –на 23-му», – підкреслив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій. Він також додав, що вже визначено склад команди, яка представлятиме Україну на чемпіонаті світу, який відбудеться з 4 по 8 вересня в Будапешті (Угорщина). Це Павло Тимощенко, Павло Зведенюк, Денис Павлюк і Гордій Березняков. Готуватися до змагань вони будуть на навчально-тренувальних зборах, які розпочнуться 18 серпня у Мінську.