Ігор Панін прозвітував про підсумки діяльності ФСПУ в 2017 році

У Києві відбулася звітна конференція Федерації сучасного п’ятиборства України за участі понад 20 делегатів з різних регіонів України.

Відкрив роботу конференції президент ФСПУ Ігор Панін, який проінформував делегатів про підсумки діяльності федерації у 2017 році.

«Фактично всі завдання, які були передбачені в моїй програмі і озвучені на минулорічній конференції, впродовж поточного року були виконані», – підкреслив він. Насамперед, це налагодження конструктивного діалогу з Міністерством молоді та спорту та Національним олімпійським комітетом України. Важливим кроком стало підписання Меморандуму про співпрацю з Центральним спортивним клубом Збройних сил України і Фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» України, які є ключовими партнерами федерації. «Це дозволило подолати внутрішній конфлікт в федерації та відкрити додаткові можливості для розвитку сучасного п’ятиборства в країні», – сказав Ігор Панін. Він зазначив, що були розроблені та затверджені основні документи, що регламентують роботу федерації: Статут, Правила внутрішнього розпорядку та Регламент проведення звітної конференції. Ці документи були розроблені відповідно до норм національного законодавства та стандартів UIPM. Крім того, було розроблено веб-сайт федерації, який запрацював з квітня. Це сучасний інтернет-ресурс, на якому оперативно оновлюються новини (щомісяця кількість переглядів публікацій становить 4000).

Ігор Панін також повідомив, що протягом року федерація брала активну участь у реалізації міжнародних спортивних проектів. Це проведення в столиці Лазер-ран сіті туру, відкритого чемпіонату Європи серед ветеранів у Харкові, участь делегації ФСПУ в 69 конгресі UIPM у Тбілісі. Наступного року реалізація міжнародних проектів продовжуватиметься. Отже, Лазер-ран сіті тур відбудеться в чотирьох містах України: Києві, Дніпрі, Харкові та Житомирі.

За словами президента федерації, було зроблено чимало в сфері матеріально-технічного забезпечення. Зокрема, укладено контракт з фінською компанією «Еко Еймс», яка є постачальником сучасного лазерного обладнання та екіпіровано новою формою збірну команду України з сучасного п’ятиборства.

В той же час, Ігор Панін підкреслив, що вважає слушним рішенням зміну системи відбору до збірної команди України. Відтепер система рейтингу визначена основним критерієм відбору до збірної команди на засадах неупередженості та прозорості.

Серед пріоритетів на наступний рік президент ФСПУ назвав: впровадження сучасних методів спортивного маркетингу та менеджменту, започаткування проектів, що дозволять федерації мати власні ресурси для розвитку. «Ми обов’язково підтримуватимемо перспективних спортсменів, в першу чергу, обдаровану молодь шляхом надання спеціальних стипендій, – підкреслив він. – Для цього я особисто докладу максимум зусиль. Дуже важливо, аби такий унікальний вид спорту як сучасне п’ятиборство в нашій країні розвивався».

Під час конференції було також заслухано звіти про діяльність в 2017 році відповідального секретаря Валентина Борозніна, головного тренера Юрія Мерщія, державного тренера Костянтина Лавренчука, голови комісії атлетів Дмитра Кірпулянського, голови комісії ветеранів Євгена Кириченка і президентів регіональних осередків. Делегати конференції ухвалили низку важливих рішень: провели ротацію президії та внесли зміни до статуту ФСПУ.