Керівники спортивних шкіл Києва отримали лазерне обладнання від ФСПУ

У приміщенні Департаменту молоді та спорту КМДА відбулась церемонія вручення лазерного обладнання керівникам столичних спортивних шкіл, які брали участь у змаганнях в рамках проекту «Лазер-ран сіті тур» у місті Києві.

У церемонії взяли участь директор Департаменту молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт, президент ФСПУ Ігор Панін, керівники навчальних закладів, залучених до участі в проекті.

«Сьогодні вагома подія в спортивній сфері країни і міста Києва. Ми передаємо лазерне обладнання спортивним школам, вихованці яких були учасниками змагань «Лазер-ран сіті тур» у Києві протягом двох років, – підкреслив президент ФСПУ Ігор Панін. – Мені приємно відзначити, що популярність лазер-рану і сучасного п’ятиборства зростає серед нашої молоді. Сподіваюсь, що наступного року учасників проекту «Лазер-ран сіті тур» буде ще більше».

До речі, Міжнародний союз сучасного п’ятиборства високо оцінив підсумки реалізації проекту в нашій країні. Внаслідок цього саме Україні надано право провести чемпіонат Європи з лазер-рану в 2019 році.