Павло Тимощенко – на 4-му місці у світовому рейтингу UIPM

Під час ювілейного конгресу Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства, який завершився у Лімасолі (Кіпр), було оприлюднено підсумки рейтингу UIPM, що визначає найкращих спортсменів світу за підсумками змагань року.

Лідер національного пентатлону Павло Тимощенко посів четверту сходинку рейтингу, що засвідчило провідні позиції українського п’ятиборства в світі.

2018 рік був досить вдалим для Павла Тимощенка. Чемпіонат світу у Мехіко йому приніс одразу дві нагороди: «бронзу» в особистому та командному заліках. На 1 етапі світової першості у Каїрі (Єгипет) спортсмен посів шосте місце, на 2 етапі КС, який відбувся в Лос-Анджелесі (США), – четверте місце, а у Фіналі Кубка світу в Астані (Казахстан) разом з Валерією Пермикіною виборов бронзову медаль (естафета-мікс). В той же час, на чемпіонаті Європи в угорському Секешфегерварі він посів 6 місце, привівши збірну команду України до бронзової нагороди.