Павло Тимощенко – на 5 місці ФКС-2019

У Токіо (Японія) завершився фінал Кубка світу з сучасного п’ятиборства.

Чемпіон світу 2015 року, срібний призер Олімпійських ігор-2016 Павло Тимощенко за підсумками особистих змагань посів 5 місце.

“Результат міг бути набагато кращим, були усі підстави сподіватися, що Павло буде у числі призерів змагань. Адже він продемонстрував непогані результати в фехтуванні та лазер-рані, – зазначив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій. – Проте прикра помилка в конкурі спричинила саме такий результат. Валерія Пермикіна в особистих змаганнях опинилась в середині турнірної таблиці, виступивши в силу своїх можливостей”.

Нагадаємо, за підсумками змагань серед чоловіків переможцем став Джозеф Чунг (Великобританія). На 2 місці -. Марвин Фалі Доге (Німеччина), 3 місце посів Лі Шухуань (Китай). Француз Валентен Прад – на 4 сходинці. Павло Тимощенко (Україна) фінішував п’ятим.

В особистій першості серед жінок золото виборола Лаура а Асадаускайте (Литва), на 2 місці – Элоді Клувель (Франція), на третьому Ані ка Шлой (Німеччина). На 4 позиції – Гинтаре Венцкаускайте (Литва) на п’ятій – росіянка Гульназ Губайдулліна.

Слід зазначити, що 2019 рік для українських спортсменів є дуже відповідальним. Адже попереду ліцензійні відбіркові змагання – чемпіонат Європи в Баті (Великобританія) і чемпіонат світу у Будапешті (Угорщина).

Бажаємо українським спортсменам вдалого виступу на відповідальних змаганнях!