Павло Тимощенко – на четвертому місці етапу Кубка світу з сучасного п’ятиборства

У Лос-Анджелесі (США) відбувся 2 етап Кубка світу з сучасного п’ятиборства. ФСПУ на змаганнях представляли Павло Тимощенко, Денис Павлюк і Андрій Федечко. Українські спортсменки у жіночої першості цього разу участі не брали.

За результатами півфіналів, до фінальної частини змагань потрапили Павло Тимощенко і Денис Павлюк.

Наші спортсмени гідно пройшли етап з фехтування, проплили в силу своїх можливостей, але в кінному спорті не змогли без штрафних очок подолати дистанцію. Тому перед змаганнями з лезер-рану Тимощенко був на одинадцятій позиції, а Павлюк – на дванадцятій.

Щільність результатів дозволила розраховувати на можливість піднятися у турнірній таблиці. Українські п’ятиборці боролися з першого метра дистанції, але піднятися вдалося лише Павлу Тимощенку, який зупинився за крок до п’єдесталу, посівши четверте місце. Денис Павлюк залишився на дванадцятій сходинці.

За підсумками змагань серед чоловіків: перше місце посів Лі Чжихун (Південна Корея), на другому та третьому місці – спортсмени з Угорщини Бенце Деметер і Балаж Сеп відповідно. На четвертій сходинці – Павло Тимощенко (Україна), на п’ятій – Чжун Вунте (Південна Корея)…, на дванадцятій – Денис Павлюк (Україна).