Павло Тимощенко стає срібним призером I-го етапу Кубка світу з сучасного п’ятиборства

З 20-го лютого у місті Лос-Анджелес, США, І-м етапом Кубка світу у сучасному п’ятиборстві розпочався новий змагальний сезон 2017 року. Участь у змаганні взяли 4 українські спортсмени: Юрій Федечко, Павло Тимощенко, Дмитро Кірпулянський і Павло Зведенюк.
У запеклій боротьбі Павло Тимощенко фінішував 2-м, поступившись першістю угорському спортсмену Деметеру Бенсу з відривом лише у 5 очок. У загальному заліку Павло набрав 1445 очок (фехтування – 25 перемог, 250 очок; плавання – 02:12.55, 285 очок, 32 місце; конкур – 291 очок, 14 місце; комбінований вид – 11:21.00, 619 очок, 2 місце).

Також у фіналі етапу Кубка вперше виступав львів’янин Павло Зведенюк. Показавши достойні результати, перед останнім видом Павло посідав 5 місце, але не зміг втриматися у лідерах і фінішував 12-м, набравши у загальному заліку 1391 очок (фехтування – 20 перемог, 220 очок; плавання – 02:04.41, 302 очка, 5 місце; конкур – 287 очок, 19 місце; комбінований вид – 11:58.00, 582 очка, 24 місце).
На жаль, Юрію Федечко і Дмитру Кірпулянському не вдалося кваліфікуватися у фінал змагань. Спортсмени посіли 12-те і 21-е місце у відповідних півфіналах.
Вітаємо Павла Тимощенка і його тренерів зі срібної медаллю і бажаємо йому, а також іншим спортсменам яскравих виступів і удачі на подальших змаганнях.