Президент UIPM Клаус Шорман засудив агресію Росії проти України і пообіцяв допомагати українським спортсменам

З нагоди Дня Незалежності України президент Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства (UIPM) Клаус Шорман направив лист президенту ФСПУ Ігорю Паніну, в якому засудив російську агресію проти України і пообіцяв
підтримувати українських спортсменів.
Зокрема, очільник UIPM висловив занепокоєння через вкрай складну ситуацію в Україні. “Ви і весь народ України святкували День Незалежності в дуже складних умовах. Ми щодня з жахом слідкуємо за новинами з України, в яких розповідається про російські атаки, спрямовані на цивільних громадян, а також на цивільну інфраструктуру: школи, лікарні, спортивні та культові споруди”, – йдеться в листі. В той же час російські громадяни під час опитувань вдають, що начебто нічого страшного не відбувається, демонструють формальний підхід щодо війни в сусідній країні.
На його думку, ця війна спричинила найскладнішу ситуацію в Європі з часів Другої світової війни.
“Ми, спортивні діячі в олімпійському русі, суворо дотримуємося позиції МОК. UIPM буде надалі допомагати українським спортсменам поки йде війна. Я, Клаус Шорман, як громадянин та президент UIPM буду підтримувати олімпійський рух в Україні як незалежної, демократичної та суверенної держави”, – підкреслив він.
Фото: Клаус Шорман, сайт UIPM