Президія ФСПУ внесла зміни у нормативні документи у зв’язку з пандемією COVID-19

10 серпня відбулось засідання президії ФСПУ, присвячене підсумкам роботи поточного року та змінам, які відбулись внаслідок пандемії COVID – 19.

«Ситуація, що склалась в Україні та світі у зв’язку з пандемією коронавірусу, звісно, вплинула на роботу Федерації. Починаючи з весни, ми разом з усіма іншими спортивними установами працювали та проводили тренування в онлайн-режимі. Зараз ми поступово відновлюємо нашу діяльність. І днями відбудеться перший з початку оголошення пандемії чемпіонат України з сучасного п’ятиборства”, – підкреслив президент Ігор Панін. Він також зазначив, що головним пріоритетом наразі є підготовка спортсменів до Олімпійських ігор в Токіо, які перенесені на 2021 рік.

Під час засідання президії були заслухані доповіді державного та головного тренерів Костянтина Лавренчука та Юрія Мерщія щодо змін до календаря змагань у зв’язку з карантинними заходами, системи відбору та рейтингу спортсменів у міжнародних змаганнях 2020-2021 років та відбору до збірної команди України з сучасного п’ятиборства для участі у чемпіонаті світу 2021 року серед юніорів.

Члени Президії визначили дату проведення чергової звітно – виборчої конференції ФСПУ, яка відбудеться 24 листопада цього року, а також проголосували за введення до складу президії нових членів: Андрія Ковальчука, нового президента Львівської обласної федерації сучасного п’ятиборства та Ольги Шарапової, яку було обрано головою комісії дитячо-юнацького спорту Федерації.