Про підсумки роботи ФСПУ у 2018 році

У Києві відбулось засідання Президії ФСПУ, присвячене підсумкам роботи у 2018 році.

Члени Президії заслухали звіти президента Федерації Ігоря Паніна, державного тренера з сучасного п’ятиборства Костянтина Лавренчука, головного тренера збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрія Мерщія.

Ігор Панін у своєму виступі назвав основні пріоритети роботи Федерації поточного року. По-перше, було фактично завершено роботу щодо вдосконалення нормативно-правової бази ФСПУ відповідно до вимог UIPM, налагоджено ефективну співпрацю з Мінмолодьспортом та НОК України, відкрито осередок ФСПУ на Черкащині та відновлено роботу Луганської обласної організації у Сєвєродонецьку. Виплачувались стипендії молодим талановитим спортсменом, що в непростих економічних умовах є дуже важливим.

Серед головних досягнень року очільник Федерації назвав успішну участь ФСПУ у міжнародному проекті «Лазер-ран сіті тур» у містах України. “Завдяки проведенню змагань, які були організовані на високому рівні, ми отримали сучасне лазерне обладнання на понад мільйон гривень”, – підкреслив він.

Під час засідання почесними грамотами Мінмолодьспорту та НОК були відзначені віце-президенти ФСПУ Святослав Куруленко і Сергій Тімарєв.