Про проведення змагань «Лазер-ран сіті тур» у Житомирі

19 червня відбулась робоча зустріч президента ФСПУ Ігоря Паніна і відповідального секретаря Житомирської федерації сучасного п’ятиборства Олексія Юрчака з головою Житомирської облдержадміністрації Ігорем Гундичем. На зустрічі також були присутні заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута і начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Світлана Гресь.

У ході зустрічі Ігор Панін розповів про новий інноваційний вид UIPM – лазер- ран, який було започатковано з метою популяризації сучасного п’ятиборства в усьому світі. Він відзначив активну роботу Житомирської федерації з підготовки спортивного резерву та участь в усіх заходах під егідою ФСПУ (23 червня в Житомирі відбудуться змагання в рамках міжнародного проекту «Лазер-ран сіті тур»). Ігор Панін подякував керівництву області за сприяння у розвитку та популяризації сучасного п’ятиборства в регіоні.

Наприкінці зустрічі президент ФСПУ передав Житомирській федерації чотири сертифікованих лазерних пістолети, які надійшли організаторам змагань з лазер-рану в містах України від UIPM, та будуть у подальшому використовуватися для проведення тренувально-змагального процесу вихованців відділення сучасного п’ятиборства дитячо-юнацької спортивної школи.