Роман Попов – віцечемпіон Європи серед юнаків до 19 років

У Кракові відбувся чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 і до 19 років.
В останній день змагань Роман Попов здобув “срібло” ?в категорії до 19 років (1227 очок).
Чоловіча команда (Роман Попов, Степан Бутенко, Данило Сич) завершили змагання сьомими (3471).
На думку Юрія Тимощенка, який є особистим тренером Романа Попова, друге місце його вихованця – очікуваний та прогнозований результат. “Це сильний спортсмен, перед яким стоять амбітні завдання, які він успішно виконує”. Юрій Тимощенко назвав Романа перспективним спортсменом, здатним посісти місце у топ найкращих п’ятиборців на міжнародному рівні. “Зараз складний час, українські спортсмени, які позбавлені можливостей тренуватися вдома, відірвані від звичного середовища, але вони не здаються і здатні перемагати”.
У свою чергу президент Польської федерації сучасного п’ятиборства, член виконкому Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства, Олімпійський чемпіон Януш Печак назвав українських атлетів “справжніми героями”, які попри тяжкі випробування внаслідок війни, виступають дуже гідно. ” Вага срібної медалі Романа Попова надзвичайно висока, вона дорівнюється, як мінімум, десяти медалям, здобутим у мирний час”, – переконаний він.
ФСПУ висловлює щиру вдячність президенту Польської федерації сучасного п’ятиборства Я.Печаку і директору Спортивного центру ім.Збігнева Маєвського у Джонкові Б.Ситковському за допомогу у тренуванні спортсменів під час війни.
Більше інформації про чемпіонат Європи:
www.u19u17krakow2022european.pl