Розширення мережі відділень сучасного п’ятиборства в Києві триває

У вересні поточного року у столичній ДЮСШ № 25 було відкрито відділення з сучасного п’ятиборства.

Днями відбулась робоча зустріч активу Федерації сучасного п’ятиборства в місті Києві у складі президента ФСПУ, президента Федерації сучасного п’ятиборства в місті Києві Ігоря Паніна, заслужених тренерів України Сергія Павлюка і Юрія Тимощенка, а також головного тренера збірної команди України Юрія Мерщія з директором ДЮСШ № 25 Світланою Третьяковою і директором дитячо-юнацького спортивного клубу з водних видів спорту «Бригантина» Станіславом Загорія.

Наразі в школі сучасним п’ятиборством займається більше 120 дітей віком від 10 до 17 років. ДЮСШ № 25 протягом тривалого часу успішно співпрацює з ДЮСК «Бригантина», де культивується, в тому числі, морське багатоборство. А можливість у дітей проявити себе в олімпійському виді спорту – сучасному п’ятиборстві – дало новий поштовх розвиткові школи. Адже останніми роками вихованці закладу беруть активну участь у чемпіонатах міста Києва та України, зокрема, з субвидів п’ятиборства: біатлу, триатл, лазер-рану. І саме спортивна активність дітей спонукала керівництво федерації і ДЮСШ здійснити заходи щодо започаткування відділення.

Як було зазначено під час зустрічі, сьогодні школа робить лише перші кроки у розвиткові сучасного п’ятиборства, але завдяки ентузіазму спортсменів та тренерів, а також підтримці ФСПУ, є перспективи успішної роботи нового напрямку.

«Незважаючи на короткий час роботи відділення, маємо непогані результати наших спортсменів. Зокрема, у жовтні цього року Олексій Костійчук та Владислав Чекан на змаганнях «Олімпійські надії» у Чехії посіли 3 місце. Хочу висловити подяку тренерові Олексію Хруленку, з яким ми разом займались підготовкою цих спортсменів. Головне, що ми побачили інтерес дітей та юнацтва до сучасного п’ятиборcтва і зрозуміли наскільки перспективним і важливим є розвиток цього надзвичайно цікавого і складного виду спорту в школах столиці», – підкреслила тренер з сучасного п’ятиборства Ольга Шарапова.

Слід зазначити, що учасники зустрічі обговорили низку питань щодо забезпечення навчально-тренувального процесу та зміцнення матеріально-технічної бази ДЮСШ № 25.