Старший тренер ШВСМ Дніпропетровської області Ігор Вишняков прокоментував підсумки виступу Владислава Ридванського на чемпіонаті Європи

Нещодавно у місті Джонків (Польща) завершився чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед молоді до 24 років.

Блискучий результат на цих змаганнях здобув 22-річний спортсмен з Дніпра Владислав Ридванський. Він став чемпіоном у командному заліку та срібним призером в особистій першості. Лише 2 очок не вистачило п’ятиборцю до перемоги, яку здобув поляк Лукаш Гудловський.

«Владислав – молодий і перспективний спортсмен, в його практиці це перший результат такого рівня. Він успішно виступив у фехтуванні, непогано пробіг, але хвилювався під час стрільби. Втім, це вагомий результат і, думаю,у наступному сезону він має шанси виступити краще, – зазначив старший тренер-викладав ШВСМ Дніпропетровської області, старший тренер-викладач КПНЗ «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Дніпровської міської ради Ігор Вишняков у коментарі прес-службі ФСПУ. – До речі, це останні змагання річного циклу. Наразі Владислав має змогу трошки відпочити, поспілкуватися з родиною і розпочати готуватися до стартів 2019 року».

Слід зазначити, що процес підготовки Владислава Ридванського до чемпіонату Європи тривав упродовж 9 місяців. П’ятиборець тренувався під керівництвом досвідчених наставників: Сергія Тімарєва, Андрія Малія, Ігоря Вишнякова і Анатолія Шкиптаня.