У Києві відбулась завершальна частина Глобал Лазер-ран сіті тур в Україні

Змагання проходили на стадіоні “Темп” у Святошинському районі столиці і були організовані ФСПУ спільно зі спортивним клубом “Бригантина”.
Це був відкритий чемпіонат, до якого долучилися спортсмени усіх вікових груп, у тому числі в категорії “Мастерс”, з різних регіонів України, але, переважно, вихованці “Бригантини”.
Програма заходу була цікавою та насиченою. Окрім суто спортивної частини юні учасники змагань мали можливість поспілкуватися, взяти автограф та отримати пам’ятні олімпійські сувеніри від срібного призера Олімпійських ігор -2016, чемпіона світу Павла Тимощенка.
“Ми четвертий рік співпрацюємо з ФСПУ. І маю усі підстави стверджувати, що у нас склалися плідні конструктивні відносини, – підкреслив директор клубу “Бригантина” Станіслав Загорія. Це вже третій спільні змагання цього року. І вони справді засвідчили інтерес наших вихованців до лазер-рану, який є субвидом сучасного п’ятиборства”.
На думку Станіслава Загорія, важливо йти шляхом розвитку масових видів спорту. Адже саме вони є сходинкою до опанування складних олімпійських видів, таких як сучасний пентатлон. “Свого часу ми стали на вірний шлях, підписавши договір про співробітництво з ФСПУ. І спортивні досягнення наших вихованців: Ірини Кубрак, Владислава Чекана, є результатом саме такої співпраці”, – підсумував він.
Слід зазначити, що це четверті змагання в рамках проєкту Глобал Лазер-ран сіті тур в Україні, організовані цього року. Загалом до участі у цьому видовищному міжнародному спортивному івенті долучилися понад 1000 українських спортсменів, а у школи, де є секції з сучасного п’ятиборства, було передано від Міжнародної федерації сучасне лазерне обладнання.