У Львові відбувся четвертий етап змагань «Лазер-ран сіті тур – 2019»

У Львові відбулись змагання в рамках проекту «Лазер-ран сіті тур-2019». На базі СКА, яка є однією з найкращих на Галичині, зібралось близько 300 спортсменів зі Львова та області, Житомира, Києва і Донецької області.

«Дуже приємно, що ми проводимо Лазер-ран сіті тур у Львові, який є колискою сучасного п’ятиборства в Україні. – У нас багаторічні традиції розвитку пентатлону, багато відомих п’ятиборців є львів’янами. Саме тому для нас дуже важливо популяризувати цей вид спорту, в тому числі, реалізуючи такі проекти як “Лазер-ран сіті тур”, – зазначив тренер-викладач ДЮСШ №1 СКА Сергій Стецькович. – Ми бачимо чималий інтерес до цих змагань , особливо з боку молоді. Цьому сприяє організація і проведення заходу на одній з найкращих спортивних баз міста, і чудова, майже літня, погода. Символічно навіть те, що змагання відбуваються фактично одночасно із святкуванням Дня фізичної культури та спорту в Україні.

У свою чергу, коментуючи підсумки змагань, головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій зауважив, що у віковій категорії з 9 до 13 років найкращі результати продемонстрували спортсмени з Донеччини. Водночас, серед вікової категорії U19 вдало виступили львів’яни. За його словами, окрім спортивної складової проект має потужну соціальну спрямованість. Зокрема, Львівській обласній федерації передано комплект лазерного обладнання (5 пистолетів і п’ять лазерних мішеней вартістю 150 тисяч гривень). Це обладнання буде надано спортивним школам Львова.

До речі, ФСПУ вже третій рік поспіль реалізує проект “Лазер-ран сіті тур в Україні”. Щороку географія проведення змагань розширюється (цього року чемпіонати відбуваються у п’яти містах – Києві, Дніпрі, Житомирі, Львові і Харкові). Відтак, все більше громадян залучається до занять одним з найцікавіших та найвидовищних видів сучасного п’ятиборства – лазер-раном). «У такий спосіб ми не лише популяризуємо сучасний пентатлон, а й залучаємо до занять спортом все більше українців, особливо молоді. Це є дуже важливо з точки зору поширення цінностей фізичної культури та здорового способу життя серед наших громадян», – переконаний президент ФСПУ Ігор Панін.