Українські ветерани здобули 16 нагород на чемпіонаті світу в Німеччині

У м. Галлє (Німеччина) відбувся чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства категорії «Мастерс».

У змаганнях взяли участь 135 атлетів із 25-ти держав світу. Україну представляли 16 атлетів з Харківської, Київської, Житомирської, Херсонської, Миколаївської та Луганської областей.

Як зазначив голова комітету ветеранів Федерації сучасного п’ятиборства України Євген Кириченко, представники України взяли участь у всіх видах програм та категорій. Найстарший учасник – неодноразовий чемпіон світу та Європи, багаторазовий чемпіон України, представник Миколаївської області Челпанов Петро (71 рік). Наймолодший учасник – спортсмен з Северодонецьку Коваль Станіслав (41 рік).

На даному чемпіонаті українці здобули 16 нагород. У перший день змагань розігрувалися нагороди в естафеті (чоловіки). Бронзові медалі завоювали: Гунько Юрій та Слинько Володимир з Харківської області. На другий день змагань в особистій першості «срібло» вибороли: Юрчак Олексій, Челпанов Петро, Кулик Микола, Корнійчук Юрій, чемпіонський титул здобув Слинько Володимир.

На четвертий день змагань у командній першості наша збірна з чотириборства у складі Кулика Миколи, Місика Олександра, Корнійчука Юрія та Буданова Олександра здобула золоті медалі чемпіонату.

Друга команда з сучасного п’ятиборства у складі Гунько Юрія, Слинько Володимира, Білова В’ячеслава та Коваля Станіслава завоювала «срібло».

Вітаємо спортсменів з успішним виступом, зичимо нових блискучих нагород!