УВАГА! КОНКУРС!

Федерація сучасного п’ятиборства України  оголошує конкурс на вибір кандидатур на посади  державного тренера штатної команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, головного тренера штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, старшого тренера  штатної команди національної збірної команди України  з сучасного п’ятиборства (загальна підготовка),  старшого тренера  штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства (стрільба), старшого тренера   штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства (кінний  спорт 0,5 ставки), старшого тренера   штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства (резерв 0,5 ставки)    для подальшого подання у Мінмолодьспорт.

Дата проведення Конкурсу – 23.11.2021

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

на вибір кандидатур на посади  державного тренера штатної команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, головного тренера штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, старшого тренера  штатної команди національної збірної команди України  з сучасного п’ятиборства (загальна підготовка),  старшого тренера  штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства (стрільба), старшого тренера   штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства (кінний  спорт 0,5 ставки), старшого тренера   штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства (резерв 0,5 ставки)    для подальшого подання у Мінмолодьспорт.

1. Ці умови регулюють порядок проведення конкурсного відбору  кандидатур: 

державного тренера штатної команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, головного тренера штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, старшого тренера  штатної команди національної збірної команди України  з сучасного п’ятиборства (загальна підготовка),  старшого тренера  штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства (стрільба), старшого тренера   штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства (кінний  спорт 0,5 ставки), старшого тренера   штатної  команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства (резерв 0,5 ставки)    для подальшого подання у Мінмолодьспорт (далі – конкурс).

2. Загальні вимоги для конкурсантів на посаду державного тренера: 

– вища освіта першого або другого рівня за ступенем бакалавра або магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; – знання ділової української мови; – стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня у сфері фізичної культури і спорту не менше 5 років.

3. Загальні вимоги для конкурсантів на посаду головного тренера: 

– вища освіта першого або другого рівня за ступенем бакалавра або магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; – знання ділової української мови; – стаж роботи.

4. Загальні вимоги для конкурсантів на посаду старшого тренера:

– вища освіта першого або другого рівня за ступенем бакалавра або магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; – знання ділової української мови; – стаж роботи тренером з відповідного виду спорту не менше 3 років.

5. Інформація про конкурс і умови конкурсу оголошуються Федерацією сучасного п’ятиборства України (далі – ФСПУ) через офіційний сайт ФСПУ.

6. Учасники конкурсу мають відповідати кваліфікаційній характеристиці посади, яка затверджена наказом Мінмолодьспорту від 28.10.2016
№ 4080.  https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v4080728-16#Text

7. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до  12   листопада  подають

– заяву про участь у конкурсі

– коротку автобіографію або резюме

– копії документів про освіту

– копії документів, що підтверджують почесні (спортивні) звання;

8. проект Програми розвитку відповідного виду спорту в Україні (для претендентів на посаду державного тренера);

9. проект Програми підготовки національної збірної команди України з виду спорту до Олімпійських ігор, План підготовки національної збірної команди України з виду спорту до Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи (для претендентів на посаду головного та старшого тренера).

 

Документи подаються на електрону пошту : con_pentathlon@ukr.net

10. Для проведення конкурсу та прийняття рішення щодо надання рекомендації Міністерству молоді та спорту у відношення до кандидатів на посаду державного тренера, головного тренера, старших тренерів призначається засідання Президії ГО ФСПУ  19.11.2021.

11. Про дату, час та місце засідання Президії ГО ФСПУ кандидатів повідомляють завчасно.

12. Співбесіда Президії з кандидатами на посаду державного тренера, головного тренера, старших тренерів,  базуються на обговоренні наданої останніми проекту «Програми підготовки» («Програми розвитку» – для державного тренера).

13. Президія приймає рішення голосуванням простою більшістю голосів. На підставі вивчення поданих документів та співбесід з кандидатами на посади державного тренера, головного тренера, старших тренерів штатної команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства.

14. За результатами конкурсу ФСПУ надає тільки одну рекомендацію до Мінмолодьспорту щодо кандидата на посаду державного тренера, головного тренера, старших тренерів  штатної команди національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства.

15. Рішення Президії оформляється протоколом, який підписується головуючим та секретарем на засіданні Президії ГО ФСПУ. Кандидатів повідомляють про результати конкурсу відповідною публікацією на офіційному сайті ГО ФСПУ.