В Анкарі (Туреччина) відбувся ІІ етап Кубка світу з сучасного п’ятиборства.

Зі складу збірної команди України до фінальної частини змагань серед жінок потрапила Ірина Хохлова, серед чоловіків до півфіналу – Олександр Товкай.
За підсумками змагань Хохлова посіла 11 місце, Товкай – 26 місце. Цього року, нагадаємо, для збірної команди України етапи Кубка світу є контрольними змаганнями для відбору стартових складів (4 спортсмени та 4 спортсменки) на участь у Європейських іграх, які відбудуться наприкінці червня в Кракові. Після підготовчого періоду, Зимового чемпіонату України та двох етапів Кубка світу, місце в команді для участі у Європейських іграх гарантували: Павло Тимощенко, Ірина Хохлова та Ольга Клуннікова.
Як зазначив головний тренер збірної України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій, високі шанси потрапити до стартового складу збірної – у Олександр Товкая, Максима Агарушева та Юрія Ковальчука.
Наразі відбір до збірної команди триває. З 25 по 30 квітня відбудеться Кубок світу в Угорщині, а з 8 по 10 травня – чемпіонат України. Стартові склади збірної команди України будуть сформовані 15 травня.