В Іспанії завершився чемпіонат світу з біатлу/триатлу

В іспанському місті Вівейро завершився чемпіонат світу з біатлу/триатлу серед юнаків. Україну на змаганнях представляла команда у складі: Артура і Матвія Бондарєвих, Івана Максименка, Олександри Мережко під керівництвом тренерів Валерія та Сергія Рудковських.

У змаганнях категорії «Мікс» Олександра Мережко та Іван Максименко посіли 10 місце серед 21 команди. У особистих змаганнях Олександра Мережко опинилась на 17 сходинці. Лише однієї позиції спортсменці не вистачило, аби потрапити до фіналу.

Іван Максименко посів 7 місце в особистому заліку, пробившись до фіналу. Андрій Турцевич потрапив до фіналу і посів 12 місце в особистому заліку з триатлону, а з біатлу в особистому заліку завоював 20 місце серед 34 спортсменів, змагаючись з дітьми, які на рік старші за нього.

У командному заліку юні спортсмени вийшли у фінал, але, на жаль, призових місць не посіли. Проте набули досвіду, що забезпечить успіх у подальших виступах.