В Каїрі перемогою Тимощенка завершився етап Кубка світу

Підсумки виступу збірної команди України в фіналах на 2 етапі Кубка світу з сучасного п’ятиборства, який щойно завершився в столиці Єгипту – місті Каїр.

Вже після перемоги в фехтуванні стало зрозумілим, що українець Павло Тимощенко серйозно націлився на золоту нагороду в змаганнях. А подолавши дистанцію конкуру лише з одним «повалом», питання першого місця перед лазер раном (біг зі стрільбою) було практично вирішене, оскільки це одна з коронних дисциплін спортсмена. На дистанції лазер рану Павло не залишив жодних шансів суперникам, фінішувавши з загальним результатом 1420 очок.

На жаль, інші наші спортсмени Павлюк Денис, Федечко Андрій та Коваль Олександр не змогли посісти достойні місця на етапі. Денис Павлюк, знаходячись у лідируючій групі після першого виду програми плавання, отримав травму на початку змагань з фехтування – розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба, та за рекомендацією лікаря вирішив закінчити виступ у змаганнях перед конкуром. Андрієві Федечку, який займав п’яту позицію в турнірній таблиці після плавання та фехтування, не пощастило з жеребкуванням коня, та після чотирьох «закидок» він отримав нульову оцінку в конкурі. Коваль Олександр, який виступав на міжнародних змаганнях після тривалої перерви, «перегорів» ще на фехтуванні та не зумів конкурувати з більш досвідченими суперниками.

На змаганнях серед жінок Валерія Пермикіна загалом виступила непогано – пройшовши рівно всі дисципліни, спортсменка посіла 10 місце в підсумку. Хочеться відзначити її максимальний результат в конкурі – 300 очок та особистий рекорд в плаванні – 2.14.78 по «великій воді». Зінаїда Батрак розпочала фінал непогано, але нульова оцінка в конкурі перекреслила всі її сподівання. Проте вона достойно завершила змагання, показавши 9-й результат в останній дисципліні – лазер рані.

Технічні результати

Чоловіки, особиста першість:

1. Тимощенко Павло (Україна) -1420; 2- Прад Валентен (Франція) – 1408; 3 – Лібіг Фабіан (Німеччина) – 1407 ; … 24 – Коваль Олександр – 1238 ;… 27 – Федечко Андрій – 1079; … 35 – Павлюк Денис (всі- Україна) – 454.

Жінки, особиста першість:

1. Френч Кейт (Великобританія) -1356; 2- Озуксел Ільке (Туреччина) – 1326; 3 – Сотеро Аліс (Італія) – 1313 ; … 10 – Пермикіна Валерія – 1283 ;… 30 – Батрак Зінаїда (всі Україна) – 1010.