В UIPM зрадили інтереси цілої низки країн, які роками розвивали сучасне п’ятиборство – Ігор Панін

Президент ФСПУ Ігор Панін прокоментував рішення виконкому UIPM щодо виключення кінного спорту з програми сучасного пентатлону.
«Спробу виключити конкур з програми сучасного п’ятиборства, започаткованого П’єром де Кубертеном ще понад століття тому, – вважаю зрадою. -Це ніяка не іновація,а ліквідація унікального виду спорту і трагедія для цілої низки країн,які розвивали та вкладали фінансові ресурси у його розвиток, – написав президент ФСПУ у своїй сторінці у мережі Фейсбук. – І атлети всього світу висловили своє ставлення, засудивши славнозвісне рішення виконкому UIPM».
Ігор Панін також зазначив: викликає обурення – як в UIPM могли ухвалити подібне рішення, навіть не порадившись та не обговоривши це питання з п’ятиборцями з різних країн. «Це поведінка функціонерів, далеких від реальних проблем виду спорту, які “загрались” у іноваційну діяльність настільки, що зрадили інтереси спільноти, які вони мають захищати», – переконаний президент ФСПУ.
До речі, українські п’ятиборці вже висловили своє засудження щодо рішення вилучити кінний спорт з програми сучасного пентатлону, ухваленого на відеоконференції виконкому UIPM 4 листопада п.р., долучившись до світового флешмобу: «збережемо сучасний пентатлон».