Відбулися Кубок України, командні чемпіонати серед молоді та юніорів і чемпіонат з естафет серед юнаків та дівчат

З 26 по 28 квітня у м. Дніпро відбулися Кубок України, командні чемпіонати серед молоді та юніорів і чемпіонат з естафет серед юнаків та дівчат з сучасного п’ятиборства.

Велика кількість спортсменів, високий рівень змагань та бездоганна організація їхнього проведення обумовили атмосферу справжньої конкуренції та боротьби за призові місця. Представники команд відзначили зручне розташування спортивного комплексу “Метеор”, як одного з основних місць проведення змагань.

У Кубку України взяли участь майже всі провідні українські майстри сучасного п’ятиборства. У змаганнях серед чоловіків свій клас знову підтвердив неодноразовий чемпіон України Юрій Федечко (м. Київ), який захопив лідерство ще з першого виду змагань – фехтування та впевнено дійшов до перемоги. Друге місце посів львівянин Павло Зведенюк, який через тиждень буде представляти нашу країну на 3 етапі Кубку світу в Угорщині.

Нарощує свою майстерність та складає гідну конкуренцію дорослим спортсменам наша молодь – Олександр Шелест (срібний призер чемпіонату Європи 2015 серед юнаків), який вперше виступав у дисципліні «верхова їзда», і, показавши достойні результати в інших видах програми, завоював 3 місце. Безумовно, цей успіх молодого спортсмена надасть йому впевненості на основних міжнародних змаганнях сезону серед юнаків. Киянин Олександр Товкай, який традиційно став першим в плаванні та, займаючи третє місце перед останнім видом програми – верховою їздою, зробив декілька прикрих помилок на маршруті та у підсумку змушений був задовільнитися 6-м місцем.

Серед жінок перше місце посіла Босова Валентина (м. Київ), друге Шуплякова Катерина (Донецька обл.) та на третьому – Пеньківська Єлизавета (Житомирська обл.). Але показані ними результати, на жаль, не відповідають критеріям відбору в склад збірної команди на міжнародні змагання.

З повними результатами змагань у інших вікових групах можна ознайомитись за допомогою підсумкових протоколів:

Кубок України з сучасного п’ятиборства

Командний чемпіонат України серед молоді з сучасного п’ятиборства

Чемпіонат України з естафет серед юнаків та дівчат з сучасного п’ятиборства

Командний чемпіонат України серед юніорів з сучасного п’ятиборства