Виступ українських п’ятиборців на Відкритому чемпіонаті Німеччини

8 квітня 2017 рокуу м. Берлін на спортивному комплексі «Олімпіапарк»пройшов відкритий чемпіонат Німеччини з сучасного п’ятиборства,в якому приймали участь четверо представників нашої країни – Ридванський Владислав, Березняков Гордій  (обидва Дніпропетровська обл.), Балюк Дмитро (Львівська обл.) та Товкай Олександр (м. Київ).

Крім українських атлетів на чемпіонаті виступали представники Франції, Великобританії,  Угорщини, Чехії, Білорусі, Австрії, Іспанії та Польщі.

Для наших спортсменів змагання розглядалися як перевірка сил перед основними стартами сезону– чемпіонатами Європи та світу серед юніорів.

Вже після другого виду програми – фехтування – стало зрозумілим, що за високі місця наші спортсмени вести боротьбу не зможуть, оскільки ніхто із них не зміг залишитись в лідируючій групі. Кращим серед наших п’ятиборців став Владислав Ридванський, який далі непогано виступив в конкурі (297 оч.) і лазер рані (591 оч.) та у підсумку зайняв 15 місце (1391 оч.)

Дмитро Балюк на 21 місці, Олександр Товкай на 24 місці та Гордій Березняков на 27 місці.

Три перші місця вибороли представники Німеччини – Дог Марвін (1457 оч.), Дог Патрік (1453 оч.), Нобіс Александер (1450 оч.).

Більш детально з результатами змагань можна ознайомитись переглянувши протокол.