Відкритий чемпіонат Житомирської області з сучасного п’ятиборства

Днями відбувся Відкритий чемпіонат Житомирської області з сучасного п’ятиборства.

Чемпіонат, в якому взяли участь спортсмени усіх вікових груп від 9 до 22 років, проходив на двох локаціях Житомира: стадіоні ДЮСШОР з легкої атлетики та басейні комунального закладу позашкільної освіти ДЮСШ «Авангард».

У зв’язку з посиленням карантинних обмежень через збільшення випадків поширення COVID-19 організатори розробили та втілили стратегію змагань з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіоні. Зокрема, правила змагань за програмами: «двоборство», «триборство» та «чотириборство» відповідали вимогам МОЗ (не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території).

“Ці змагання є підготовчим етапом до чемпіонату України з сучасного п’ятиборства, який розпочнеться 10 серпня в Києві. І мені приємно відзначити рівень наших юних спортсменів, особливо Данила Сича (Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності) – 1 місце та Іллі Ковальова (ЖДЮСШ «Авангард») – 2 місце”, – підкреслив відповідальний секретар Житомирської обласної федерації сучасного п’ятиборства, директор КЗПО ЖДЮСШ «Авангард» Олексій Юрчак. За його словами, під час карантину спортсмени активно тренувалися вдома і їхні результати на обласному чемпіонаті це засвідчили.

Протоколи