Визначено напрямки співпраці з Білоруською федерацією сучасного п’ятиборства

1 липня в рамках відкритого чемпіонату України з біатлу-триатлу відбулось підписання угоди про співпрацю між ФСПУ та Білоруською федерацією сучасного п’ятиборства. Зокрема, документ підписали очільники двох федерацій: Ігор Панін (ФСПУ) і Михайло Прокопенко (БФСП).

«Незважаючи на те, що ініціатором угоди виступила білоруська сторона, федерації обох країн зацікавлені в такому документі, оскільки він визначає ключові напрямки нашого партнерства, що ґрунтуються на засадах рівності та взаємовигідної співпраці та спрямовані на популяризацію сучасного п’ятиборства як всередині наших держав, так і в світі», – підкреслив Ігор Панін.

Угода, одним з головних завдань якої є, обмін досвідом в сфері розвитку сучасного п’ятиборства, передбачає низку напрямків. Це, зокрема, проведення спільних спортивних заходів, розробка та реалізація програм з підготовки дитячо-юнацького спорту, спорту вищих досягнень, популяризація здорового способу життя, організація науково-практичних заходів з питань впровадження нових форм та методів тренувального процесу тощо.