Визначено cклад команди для участі у фінальному відборі до ЧЄ з сучасного п’ятиборства

У Дніпрі відбувся відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства. У змаганнях, які проходили на території СК «Метеор» та Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, взяли участь понад 100 спортсменів усіх вікових категорій з різних регіонів України та Республіки Білорусь.

«Цей відбірковий чемпіонат, за підсумками якого сформовано склад команди для участі у фінальному відборі до ЧЄ з сучасного пятиборства, – зазначив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій. – За винятком Павла Тимощенка та Валерії Пермикіної, які не змогли приїхати через насичений графік у зв’язку з підготовкою до фіналу Кубка світу в Токіо, у змаганнях взяли участь Денис Павлюк, Павло Зведенюк, Владислав Ридванський. Саме вони посіли призові місця в особистій першості. Денис Павлюк (1 місце), Владислав Ридванський (2 місце), Павло Зведенюк (3 місце), Гордій Березняков ( 4 місце).

До речі, саме ці спортсмени увійдуть до складу команди, яка візьме участь у фінальному відборі до чемпіонату Європи з сучасного пятиборства, який відбудеться у Великобританії у серпні поточного року і де розігруватимуться ліцензії на літні Олімпійські ігри – 2020.