Всесвітній лазер-ран сіті тур відбудеться у 2018 році в Києві, Житомирі, Дніпрі та Харкові

У Тбілісі (Грузія) відбувся 69 Конгрес Міжнародного союзу сучасного п’ятиборства(UIPM).

У роботі Конгресу взяла участь делегація України в складі президента Федерації сучасного п’ятиборства України Ігоря Паніна, віце-президента Сергія Тімарєва і голови комісії атлетів ФСПУ Дмитра Кірпулянського.

Учасники заходу обговорили актуальні питання в сфері розвитку сучасного п’ятиборства в світі, а також ухвалили низку рішень.

Так, зокрема, починаючи з 2019 року змагання з лазер-рану будуть передбачені як окрема дисципліна в програмі чемпіонатів світу UIPM серед дорослих і кадетів груп «А» і «В». Крім того, було ухвалено рішення про проведення чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства серед дорослих у Китаї.

В сфері антидопінгової діяльності учасники конгресу прийняли рішення, що антидопінгові правила UIPM в частині додавання нових правил повинні узгоджуватися з ВАДА.

З метою популяризації виду спорту щороку проводитиметься Міжнародний день сучасного п’ятиборства.

Також було ухвалено пропозицію провести наступний Конгрес у Лімасолі (Кіпр)в 2018 року та в подальшому проводити конгреси кожні два роки.

В рамках Конгресу відбулась зустріч керівництва ФСПУ з генеральним секретарем UIPM Шайні Фанг, де обговорено напрями співпраці у 2018 році. До речі, Міжнародний союз сучасного п’ятиборства задовольнив звернення ФСПУ щодо проведення Всесвітнього лазер-ран сіті туру у 4 містах України: Києві (категорія А), Житомирі, Дніпрі та Харкові (категорія В).

Під час Конгресу відомого українського п’ятиборця Павла Тимощенка було відзначено сертифікатом за 2 позицію у світовому рейтингу UIPM в 2017 році.