Яскравою видовищною спортивною подією останнього тижня став відкритий зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства, який щойно відбувся в Києві.
Близько 200 спортсменів усіх вікових категорій з різних регіонів України протягом двох днів змагались на головних столичних локаціях: ЦСК ЗСУ, Легкоатлетичному манежі ШВСМ, Кінно-спортивній базі “Динамо”.
Близько 200 спортсменів усіх вікових категорій з різних регіонів України протягом двох днів змагались на головних столичних локаціях: ЦСК ЗСУ, Легкоатлетичному манежі ШВСМ, Кінно-спортивній базі “Динамо”.
За підсумками фіналу переможцями та призерами серед чоловіків в особистих змаганнях стали:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
У командних змаганнях:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
В особистих змаганнях серед жінок:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
У командному заліку:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Вітаємо переможців та призерів змагань і висловлюємо щиру подяку за підтримку: Міністерству молоді і спорту України, ЦСК ЗСУ, ФСТ “Динамо” України.