Юні українські п’ятиборці здобули “золото” чемпіонату Європи в Литві

Вдалим виявився для української збірної U17 старт змагань чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборства, який триває у місті Друскінінкай (Литва).
В перший день першості Олександр Клименко і Олександр Мельник здобули “золото” в чоловічий естафеті (1394).
Юні українські спортсмени, які є вихованцями ДЮСК “Бригантина”, випередили збірні Польщі та Литви, які посіли друге і третє місця відповідно.
За словами тренерки чемпіонів Європи Ольги Шевцової, вони вдало виступили фактично в усіх видах програми і виявилися справжніми лідерами престижних змагань.
Слід зазначити, що інший український дует Олександра Чернишова та Максима Ковальчука – на шостому місці (1323).
Вітаємо спортсменів і тренерів з успішним результатом!
Так тримати! Адже кожен успіх українців на спортивному фронті посилює віру в головну Перемогу!