Юрій Мерщій: «Тренерському складу сьогодні є над чим працювати»

Головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства прокоментував результати чемпіонату України серед юнаків та дівчат.

У Києві завершився відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 19 років (категорія А).

Змагання, в яких взяли участь понад 60 спортсменів з різних регіонів України, відбулися у приміщеннях спорткомплексу ЗСУ (плавання та фехтування) та легкоатлетичного манежу ШВСМ (лазер-ран).

За підсумками змагань в особистій першості серед дівчат переможцями та призерами стали:

1.Катерина Борчукова (Житомир), 1025 оч.;
2.Діана Борщ (Київська область), 957 оч;
3.Ірина Бойченюк (Київська область), 954 оч.

Результати особистої першості серед хлопців:

1. Руслан Мосейкін (Дніпро), 1157 оч.;
2. Тарас Хіміч (Житомир), 1145 оч.;
3. Юрій Ковальчук (Львів), 1143 оч.

«Підсумки чемпіонату засвідчили, що тренерському складу сьогодні є над чим працювати, – підкреслив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства Юрій Мерщій. – На жаль, спортсмени, в перчу чергу це стосується дівчат, продемонстрували невисокий результат. Для участі у чемпіонаті світу їхній показник є недостатнім. Ми будемо збирати засідання тренерської ради і визначатися з цього приводу. Натомість хлопці виступили краще, їх більше, серед них легше буде обирати учасників на чемпіонат світу. З кандидатурами тренерська рада визначиться вже найближчим часом».

Протоколи

Юнаки

Дівчата