Юрій Тимощенко: Ми розуміли, що головний старт сезону – чемпіонат світу і цілеспрямовано до нього готувалися

Днями у Мексиці завершився чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства, під час якого Павло Тимощенко здобув дві бронзові нагороди – в особистій та командній першостях. Особистий тренер спортсмена Юрій Тимощенко прокоментував результат свого вихованця.

«Це був непростий чемпіонат, який відбувався в гірських умовах, – зазначив Юрій Тимощенко. – Звісно, були помилки, насамперед, внаслідок впливу кліматичних умов. Адже ми звикли до зовсім іншого клімату. На початку року Павло декілька разів хворів, безумовно, це теж впливало. Впродовж року на етапах Кубку світу він не був призером (найкращий результат – 4 місце на етапі Кубку світу в Лос-Анджелесі – авт.). Але недоліки на етапах нас не засмучували, адже ми розуміли, що головним змаганням сезону є чемпіонат світу і цілеспрямовано до цього готувалися. Робили акцент на плавання і на чемпіонаті в Мексиці саме в цій дисципліні Павло показав найкращий результат сезону: 2:06.68. Бронзова медаль засвідчила, що стратегія підготовки була ефективною. Можливо, не все вийшло як хотілося, але результат говорить сам за себе».

Нагадаємо, це друга особиста медаль Павла Тимощенко на чемпіонатах світу. У 2015 році він став чемпіоном світу у Німеччині.