Українські п’ятиборці продемонстрували гідний результат та готовність до відповідальних стартів 2021 року

Завершився Відкритий чемпіонат міста Києва з сучасного п’ятиборства серед різних вікових категорій.

Змагання проходили на одній з найкращих спортивних локацій столиці – ЦСК ЗСУ у сучасному форматі: п’ять видів в один день в одному місці.

Чемпіонат проходив без глядачів із дотриманням усіх норм карантинного режиму. На думку експертів, він став генеральною репетицією перед відповідальними стартами кінця поточного та початку наступного року. Адже попереду – Кубок України у листораді п.р. і чемпіонат України (кінець січня 2021 р). І завдяки участі у таких змаганнях як чемпіонат столиці, п’ятиборці, які вже, фактично, рік перебувають в умовах карантину через COVID-19, мають змогу, підтримувати себе у необхідній спортивній формі.

Слід відзначити вдалу організацію змагань, насамперед, із точки зору, власне, самої моделі проведення відповідно до найкращих світових трендів, роботи суддівської команди тощо.

В той же час, учасники, яких було більше 300, ( вікові категорії від U9 до дорослих), як відомі атлети, так і юні п’ятиборці, продемонстрували блискучу гру і справжнє спортивне завзяття. Це стало яскравим свідченням, що тривалий карантин і перерва у класичному тренувальному процесі, за великим рахунком, не вплинули на їхній рівень підготовки.

Переможцями та призерами серед дорослих (чоловіки) в індивідуальному заліку стали:

1.Дмитро Кірпулянський (Донецька область), 1455 очок.
2.Олег Ігнатьєв (Київська обл.), 1440 очок.
3.Владислав Ридванський (Дніпро),1438.

У командному заліку:

1.м.Дніпро
2.м.Київ
3.м.Луганськ.

Серед жінок в категорії “Дорослі” золото виборола львів’янка Ольга Клуннікова (1307
очок). На 2 місці – Ірина Кубрак, 1289 очок, м. Київ. Бронзу отримала представниця Київської області Анастасія Чижова(1269 очок).

У командних змаганнях серед жінок:
1. Київ
2.Київ 2
3.Львів.

Протоколи наразі ще допрацьовується і з’являться на офіційному сайті ФСПУ і у групах прихильників пентатлону – вже найближчим часом.

ФСПУ висловлює подяку за сприяння та підтримку у проведенні змагань – Департаменту молоді та спорту міста Києва та ЦСК ЗСУ. Окрема подяка спонсорам: компанії “Двері Білорусії”, інтернет-магазину фехтувального екіпірування Masque і Аrena Ukraine.