Завершився відкритий чемпіонат столиці з сучасного п’ятиборства

2-3 квітня відбувся відкритий чемпіонат м. Києва з сучасного п’ятиборства усіх вікових категорій.

Чемпіонат зібрав понад 300 спортсменів з Києва та області, Львова, Житомира і Молдови. 2 квітня учасники змагалися з плавання та фехтування, 3 квітня – зі стрільби, бігу та конкуру.

“Ці змагання є контрольними і демонструють стан підготовки спортсменів наприкінці зимового сезону, – підкреслив головний тренер збірної команди України з сучасного п’ятиборства, майстер спорту міжнародного класу Юрій Мерщій. – За підсумками змагань найкращий результат продемонстрували спортсмени Києва та області. Зокрема, абсолютним чемпіоном серед дорослих став киянин Олександр Коваль”.

Досить високий результат продемонстрували спортсмени з Молдови. Представник цієї країни Васильян Алекс мав усі шанси стати другим (він набрав однакову кількість очок з Олегом Ігнатьєвим з Київської області, проте поступився йому у лазер –рані. Тому завершив змагання з третім показником).

Серед жінок в категорії «дорослі» переможцями та призерами також стали спортсменки з Київської області та міста Києва (1 місце – Анастасія Чижова, 2 місце – Ірина Кубрак, 3 місце – Катерина Селеменева).

В особистій першості серед юніорів переможцем став Олег Ігнатьєв (Київська область), на 2 і 3 місці – Алекс Васильянов та Валентин Самсонов (Молдова).

Як зазначив Юрій Мерщій, наразі українська збірна з сучасного п’ятиборства готується до етапу Кубка світу, який розпочнеться 11 квітня у Софії (Болгарія). Представляти Україну будуть – Денис Павлюк, Юрій Федечко, Дмитро Кірпулянський та Гордій Березняков.