Зірки сучасного п’ятиборства провели майстер-класи в рамках «Олімпійського дня – 2018»

2 червня на Оболонській набережній відбувся традиційний соціально-спортивний захід «Олімпійський день», який щороку відзначають в усьому світі з нагоди Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету.

У рамках спортивного свята в Києві традиційно відбулося чимало конкурсів, спортивних активностей, фото та автограф-сесій з відомими спортсменами, майстер класів, які провели українські олімпійці.

Представники ФСПУ взяли активну участь у заході. Федерація облаштувала спеціальну локацію, на якій представила найсучасніший інвентар з різних видів сучасного п’ятиборства: лазерні пістолети, фехтувальне обладнання тощо. Срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Павло Тимощенко і чемпіон світу серед юніорів Денис Павлюк провели майстер-класи зі стрільби з лазерного пістолету, які відвідало чимало прихильників цього виду спорту, особливо дітей та молоді.

«Я з приємністю побачив сьогодні, яка кількість юних киян виявила інтерес до сучасного п’ятиборства. Зважаючи на це, можна було збільшити локацію та кількість мішеней (їх було три, бажаючих постріляти набагато більше), – підкреслив Павло Тимощенко. – Взагалі, я вважаю, потрібно проводити більше подібних заходів, які є дуже корисними з точки зору популяризації спорту та здорового способу життя».

У своєму коментарі Денис Павлюк також відзначив високий рівень активності юних прихильників сучасного п’ятиборства.